herkes bi arıza olmuş ne böyle ya

BenAskMelegi

ol DE olsun ALLAHIM
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2006
1.893
1
38
hanımlar çok sinirliyim şuan.normalde şirket hattı kullanırım eşimi aramak için turkcelli hattımı takdım arayanların msjları geldi numara değişik geldi aradım önemli olabilceğini düşünüdüğümden kadının biri çıktı ağzına geleni saydı geçende aradın eşim çıktı konuşmadın ya şimdide konuş falan yok erkek meraklısısın ya ne alaka ne diyosunuz siz dememe kalmadı suratıma kapattı anlamıyorum bi kim olduğumu sor bi anlıyım ne olduğunu açar açmaz bi insana yüklenilmezki akşam saatleri haftanın yorgunluğu yarınki stressimin yanında bide böyle arızalarla uğraşıyoprum yaaaa allahm sen yardım et ya
böylelerinden koru yarabbim

Gül geç arkadaşım ya
Bu kadar sorunlar varken densiz insanların densizliklerinide mi kafaya takıcaz yanisositososito
Şuursuz insan nolucakk:tomato:

oruç başına vurmuş çatacak yer arıyormuş sana denk gelmiş demekki ramazan ayında bir çok insanın dengesi alt üst oluyor malesef aldırma boşver dicem ama kadın sana söz hakkı bile tanımadığı için sen takılmışsındır ..

çıldırmış çıldırmış belli de karşısındakini bi dinlesin yani evli barklı kadına(ki bekar da olsa farketmez elbette) söylediklerine bakın ne insanlar var ya

evet ya deli oldum zaten konuş konuşuyo ben hiçbişey anlamıyorum en son kapattı suratıma kimbilir ne derdi varda böyle yaptı ama deli şey neolcak sinir etti beni

benimde başıma gelmşti bi kere beni konuşturmadan ağzına geleni sayıp bırak nişanlımı peşini diyip kapamıştı insan deliriyo yanında olsa saçından tutup yerden yere vurasın geliyo he:mymeka::mymeka:kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

canım herhalde o kişinin oruç başina vurmuştur.
Ama arada bu tip şeyler olabiliyor. Bir defasında beni de biri aramış, yanliş numara olduğuna inanmadan bir sürü tehtid savurmuştu. Bir kaç saat sonra arayip özür dilediydi yanlışlığı farketmiş. Yani arada iyi insanlar da çıkmıyor değil :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…