hergün telefonlaşıp birbirimizi motive edeceğimiz ,paylaşımlarda bulunacağımız bir arkadaşlık istyrm

hadi hayırlısı olsun..inşallah istediğin gibi bir iştir

Hoşbulduk canım nasılsın?

Bilmiyorumki böyle bi sürü aburcubur yemek istiyorum.. ama hiçbirşey canım istemiyor... işyeri taşınıyor diye 2 gün evdeydim... öyle boş boş oturdum bütün gün.. çok sıkıldım..

sen nasılsın..

UOTE="Teoho, post: 36839305, member: 619313"]Bilmiyorumki böyle bi sürü aburcubur yemek istiyorum.. ama hiçbirşey canım istemiyor... işyeri taşınıyor diye 2 gün evdeydim... öyle boş boş oturdum bütün gün.. çok sıkıldım..

sen nasılsın..[/QUOTE]
İyiyim canım oturuyorum evde

KIZLAR NASILSINIZ betülyasin nasılsın giremedim iş falan derken kaynanam ilede uğraşıyorum malum kızıma o bakıyor bu sıra nazlı tabi nasılsınız yeni arkadaşlar yazın lütfen

Selam Abcsel, işe girmene sevindim. İstediğin gibi bir iş mi buldun? Ofis içi istiyordun? Nasıl durumların, seni merak ediyordum. Bu arada iyi bayramlar şimdiden canım ve bu yazıyı okuyan herkese iyi bayramlar...

Selam Abcsel, işe girmene sevindim. İstediğin gibi bir iş mi buldun? Ofis içi istiyordun? Nasıl durumların, seni merak ediyordum. Bu arada iyi bayramlar şimdiden canım ve bu yazıyı okuyan herkese iyi bayramlar...
iyi bayramlar kızlarrrrr

konunuzu sohbet bölümüne taşıyorum. geyiğe yani. sadece bir şey yazmak istedim. lütfen tanımadığımız kimselere telefonlarınızı vermeyin.

Merhaba canım iy i bayramlar kimseye telefon numarasi vermedik sadece mesajlaşıyoruz şimdi olduğu gibi
konunuzu sohbet bölümüne taşıyorum. geyiğe yani. sadece bir şey yazmak istedim. lütfen tanımadığımız kimselere telefonlarınızı vermeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…