hergün telefonlaşıp birbirimizi motive edeceğimiz ,paylaşımlarda bulunacağımız bir arkadaşlık istyrm

Herkesin oluyor işte insanlar dost olmaya kör olmuş vaziyette malesef ama güzel bişey varki bizim gibi insanlar var açık görüşlü saf iyi niyetli insan çok az artık herkes çok mükemmel görünme pesinde
ne güzel dile getirmişsin yaaaa bu yazdığın o kadar doğrukiiii bebişim kucağımda yazdırmıyor şuan

yok ben evli değilim.. olmayacak birine öyle platonik takılıyorum.. oh ne güzell

hepimiz evlimiyiz bekar varsa hangimiz farklı kişilerden msjlarda bekliyoruz doğal olmayı savunanlar olduğu gibi davranan bayanlar başka kimler bakalımmm

yok yok değil... öyle birine aşık olmam zaten Allah korusun.. sadece çok çok çokk uzaklardan birisi

Bu güven nasil bir sey? Nasil birbirinize guvenebiliyorsunuz? Bu zamanda baba bile ogluna guvenemezken siz nasil guvenebiliyorsunuz vallahi cok sasiriyorum...

biz de sana şaşırıyoruz bilgececim zamanı geriye almak kendi elimizde ..biz birbirimize bir şans veriyoruz bu ne kadar güzel bişey

Aslında sana birsey söyleyeyim mi kimse kimseye güveniyor sadece inanmak istiyoruz zaman veriyoruz bu ne kadar evlilik ile sonuçlansada bu her zaman için böyle kimse gözlerini ebediyen kapatmıyor ama unutma bir eşinin olmasi bu hayatta düşmekten korkmadan risk almanı sağlıyor aslında ona verdiğin Şansın yada inanmanin ne kadar doğru bir karar olduğunu görmeni sagliyor

ay yakışmışşş bu arada ben yarın bi işe başlıyorum bakalım deneme süreci olacak kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…