hergün fondöten kullanmak zararlımı canlarm?yada zarar vermeyen bi fondöten?

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
ben aslnda hiç fondöten sürme heveslisi biri değildm ama işim gereğ galiba sürmek zorunda olduğumu anlamaya başladım kızlar!eminim çoğu kişide böyle yapıyodur...ama çokta üzülüyorum cildime çok zarar verir mi die?her gün kullanıp zarar görmeyenler var mı?içim rahatlasn biraz...yada böle doğal ama pürüszüz gösteren,hem de cildimizi bozmicak bi ürün biliyo musunz??Çok üzgünüm çoook

bence her gün kullanmak zarar veriyor ben fondotenimden cok memnunum ama 3 gün üst üste sürersem 4. gün sürmüyorum,cildimi dinlendiriyorum..

canım eğer kaliteli bi fondoten kullanırsan cildine bakım bile yapar yves rocher estee lauder yada mineral markaları denemelisin.tabi ne olursa olsun fondoteni yüzünde fazla tutmuycaksın yada cildini kapatmıycak tarzda ürünleri kullanıcaksın.ii bi markanın zarar vercegini düşünmüyorum ..ben haftada 3 yada 4 sürerim zararını görmedim(kötü markalar dışında)

hangi markayi kullanirsan kaliteli yada kalitesiz fondoten kullanirsan dogal guzelligini kaybedersin bunu ünlülerdende biliyoruz hic bir ünlü kalitesiz makyaj kullanmaz demi? ama nerdeyse hepsinin makyajsiz hallerini gördümde gercekden yüzlerine bakilmiyo... ben 19 yasindayim ve hayatimda 2 kere fondoten sürdüm ve ikisindede anladimki hangi markadan nekadar surersem suruyum bana dogal guzelligimden daha iyi bisey vermiyo...

hangi markayi kullanirsan kaliteli yada kalitesiz fondoten kullanirsan dogal guzelligini kaybedersin bunu ünlülerdende biliyoruz hic bir ünlü kalitesiz makyaj kullanmaz demi? ama nerdeyse hepsinin makyajsiz hallerini gördümde gercekden yüzlerine bakilmiyo... ben 19 yasindayim ve hayatimda 2 kere fondoten sürdüm ve ikisindede anladimki hangi markadan nekadar surersem suruyum bana dogal guzelligimden daha iyi bisey vermiyo...

bende sana katışıyorum iyi veya kötü marka ayrımı olarak değil kullandığın ürün cildini kapatıyor gözeneklerini tıkıyor gerekmedikçe kullanılmasını tavsiye etmiyorum 25 yaşındayım şu zamana kadar 2 defa sürmüşümdür en fazla ne kadar temizleyip bakımda yapsan uzun bi süre gözeneklerini kapatıyo zararları yararından fazla bence
madem kullanmak zorunda hissediyorsun mineralli ürünleri denemeni öneririm id bare mineral var benim bildiğim bir e youngblood ben henüz alıp denemedim ama en az zararlısı onlar en azından gözeneklerini tıkamıyorlar

evet bende neredeyse her gün kullanıyorum,ama haftasonları dinlendiriyorum yüzümü,sadece burun,dudaküstü ve çene bölgeme kullanıyorum,altına renkli güneş kremi de kullanıyorum ama yazın...şu ana kadar bi zararını görmedim...ama ilerde delik deşik olmuş bi yüzle karşılaşabilirim belki:)

X