Hera Klinik ile vajinismusu yendim 🍀

maral karaca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2022
1
0
28
Bir gün buraya yazıp mutluluğumu paylaşacağım aklıma gelmezdi. Yaklaşık 1 senedir evliyim vajinismus hastası olduğumu, hep başarısız olduğumu canımın yandığını zaman anladım böyle bir şeyin tedavisi olduğunu biliyordum. Uzun süre araştırdım ve ilk adımı Hera Klinikte atmak istedim bir çok video izledim bir çok başarı hikayesi okudum. Erteleyerek bir yere varamayacağımı anladım korkumun üzerine gitmek istedim. Her kadının yaptığı normal bir şeyi neden ben yapamayım ki dedim. İlk randevu ve bilgi için Sinem hanımla görüştüm kendilerinden emin ve kararlı konuşmalarıyla acaba olur mu başarabilirmiyim dedirtmediler. Muayene için Şenay hocamla görüştüm. İlk gittiğimde korku endişe birbirine girmişti hatta şey demiştim beni tedavi edebilcekmisiniz diye sormuştum verdiği cevap beni o kadar etkilediki sadece onlara ve tedaviye inanıp güvenmek istedikleri şey ilgileri alakaları ile doğru yer dedirtti iyiki vakit kaybı olmadan başka yerlerde çare aramadan buraya geldim.Sonrasında benim dünyalar tatlısı gerçekten muhteşem enerji dolu hande ablamla yola çıktık. 5-6 günlük bir süreçte sürekli benimle ilgilendi gün içinde araması sorması kendimi bırakmama pes etmeme asla izin vermedi beni bir hasta gibi değil de kardeşi olarak yaklaştı ardından denememi istediler, ve ben mutluluk gözyaşları döktüm dediklerini harfi harfine uyguladım ve işte tamammm başardıım :) bu süreci doğru kişilerle atlatmak kesinlikle çok önemli profesyonellik ve yaklaşım sizi etkiliyor, benim kadar korkan endişe eden yoktur diyordum.Hera Klinik sayesinde korkularım endişelerim bitti. Unutmayın bunun tedavisi gerçekten var ve asla olmadan bırakmıyorlar asla.

Ne kadar ödediniz tedaviye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…