Her türlü hayvan için yardımcı olabilirim

Takma_Kirpik

kadına şiddete son.!
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2011
279
2
Arkadaslar merhaba, ben hayatını sokak hayvanlarına adamış bir hayvanseverim face'de büyük gruplarım var amacım hayvan almak isteyen biri olursa ücretsiz sekılde sokak hayvanlarını sahiplendirmek.. Sokakhayvanı oldugu için korkmayın içlerinde sokağa atılmıs cins hayvanlarda var. Cogu hayvan yavru zaten.. Petshoplardan almayın. Lutfen almayın.. Sizin sıcak yuvanızı bekleyen harıka güzellikler sahiplndirilmeyi beklıyorlar...

Arkadaslar merhaba, ben hayatını sokak hayvanlarına adamış bir hayvanseverim face'de büyük gruplarım var amacım hayvan almak isteyen biri olursa ücretsiz sekılde sokak hayvanlarını sahiplendirmek.. Sokakhayvanı oldugu için korkmayın içlerinde sokağa atılmıs cins hayvanlarda var. Cogu hayvan yavru zaten.. Petshoplardan almayın. Lutfen almayın.. Sizin sıcak yuvanızı bekleyen harıka güzellikler sahiplndirilmeyi beklıyorlar...

bizde eşimle bir yavru kedi sahiplenmek için araştırma yapıyorduk ama evde tek başına kalabilcek sakinlikte bir yavru aradığımız için cins olsun istedik. Pet shoplarda çok pahalıya sattıkları için alamadık.Elinizde cins olarak hangi yavru kediler var ? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Tşk

tam destek arkadaşımm:13::KK71:

slogan şu;
''yuvasızlara yuva olun''..
''her eve 4 ayaklı bir dost''..

X