Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Canim ben salati tefriciye kismini kacirmisim smdi namazdan sonra baslayayim bitiririm bugun

Yetistirrim dedim ama canim soz vermeyeyim yetistiemey cegim agri geri basladi wcden cikamiyorum cok hastaym 1 gun daha idare eder misiniz tamamen elimde olmayam sebeplerden oturu noldugunu bnde anlamadm
Canım okuyamadığın kadarını söyle biz de okuyalım geçmiş olsun kendini zorlama ama söyle eksik olunca tamamlayalım

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.
Salat-ı tefriciyye'ye başlamak için;

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

Kafiyesizsiir 445 adet okudu
@Numanayse 445 adet
@Tospaagtd 445 adet okudu
braindamage 445 adet okudu
Uraniaaflora 444 adet
kavs-i kuzah 444 adet
H HumeyraNaz 444 adet okudu
@Hazal 444 adet okudu
Elmas2326 444 adet okudu
@Esmrld 444 adet

Salat-ı Tefriciye okuyacak kişi öncelikle 5, 10 veya 25 kere ''Estağfirullah el-Azim ve etübü ileyh'' diye tövbe istiğfar eder.

Sonra '' Euzu-Besmele'' ile ''İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima''ayetini okur. Sonra kalbi ve dili ile istenilen şey için niyet eder ve Salat-ı Tecrifiye'yi okumaya başlar. Eger kendisi bilmiyor ve okumaya gücü yetmiyorsa başka birine vekaleten de okutabilir.

@Numanayse 445 adet
Uraniaaflora 444 adet okudu
kavs-i kuzah 444 adet
@Hazal 444 adet okudu
Elmas2326 444 adet okudu
@Esmrld 444 adet

braindamage Canim okumayan üç kişinin yerine kendi niyetime okumaya baslayim sayı fazla olduğu için üç dört gün icinde bitirebilirim yeni arkadaşın duasına geçin isterseniz ama ben geriden gelirim okumaya büyük ihtimal yine de size yetişmeye calisirim benim niyetime okuyan herkesten Allah razi olsun

Canım ben de yardım edeyim birlikte bitirmeye çalışalım niye böyle oldu anlamadim

@Hazal 444 adet okudu
Elmas2326 444 adet okudu

Kızlar @feslegen arkadaşımızın duası için kalan sayı 1333 adet, bir olsak da tamamlasak bir sonraki arkadaşa gecsek hemen? Birlikte okursak daha hızlı okuruz hemen biter olur mu? Diğer arkadaşları listeden çıkardım, biraz sayı fazla olacak ama en azından bildirim yapanlar belli böyle daha rahat ilerleriz ne düşünürsünüz bu konuda?

@Hazal 444 adet okudu
Elmas2326 444 adet okudu

Kızlar @feslegen arkadaşımızın duası için kalan sayı 1333 adet, bir olsak da tamamlasak bir sonraki arkadaşa gecsek hemen? Birlikte okursak daha hızlı okuruz hemen biter olur mu? Diğer arkadaşları listeden çıkardım, biraz sayı fazla olacak ama en azından bildirim yapanlar belli böyle daha rahat ilerleriz ne düşünürsünüz bu konuda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…