Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

braindamage

Bayan Beyin
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2013
6.195
14.947
Merhabalar kızlar,

Daha önce sürekli okuduğum ve faydasını çok gördüğüm bir duayı tekrar düzenli olarak okumak istedim. Tek başıma da okuyorum ancak bu dualar ne kadar farklı kişilerle okunursa o kadar etkili oluyor.

• Her gün bir kişiye okunacak
  • Dolayısıyla her gün bildirim yapılacak (Özellikle çok dikkat edelim arkadaşlar her gün yazmamız gerekiyor)
  • Mazeretli olan arkadaşlar bildirirlerse ona göre diğer arkadaşlara paylaştıracağım

1) braindamage braindamage
2) Uraniaaflora Uraniaaflora
3) Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
4) little bird little bird
5) 5 528mucizemmm
6) Elmas2326 Elmas2326
7) kavs-i kuzah kavs-i kuzah
8) B beren80
9) M mely15
10) mucizeistiyorumm mucizeistiyorumm
11) gozyasi gozyasi

Son düzenleme:
10 kişiden fazla olmayacaksa ben de katılmak isterim ☺ Sayı arttıkça uzuyor çok. Bir dr kişi başı 30Civarı mı okuyacağız yoksa günlük herkes 313 mü okuyacak?

1 gunde bitirelim kizlar mazeretliyim su anda pazar temzlenirim allah in izniyle

Canim Beni de ekler misin
Ekliyorum canım: )
10 kişiden fazla olmayacaksa ben de katılmak isterim ☺ Sayı arttıkça uzuyor çok. Bir dr kişi başı 30Civarı mı okuyacağız yoksa günlük herkes 313 mü okuyacak?
Canım 10 kişiden fazla olmasını istemiyorum ben de, bir günde 313'ü paylaştıracağız 30küsür ama tabi mazeretli olanlar olursa sayı biraz artabilir sıkıntı olmaz ama o kadar :)
Beni de ekler misiniz
Ekliyorum :)
1 gunde bitirelim kizlar mazeretliyim su anda pazar temzlenirim allah in izniyle
Evet canım ben de 1 günde bitirelim niyetindeyim hem daha çabuk başa dönebiliriz.

Ekliyorum canım: )

Canım 10 kişiden fazla olmasını istemiyorum ben de, bir günde 313'ü paylaştıracağız 30küsür ama tabi mazeretli olanlar olursa sayı biraz artabilir sıkıntı olmaz ama o kadar :)

Ekliyorum :)

Evet canım ben de 1 günde bitirelim niyetindeyim hem daha çabuk başa dönebiliriz.
Tamam canım o zaman sıkıntı yok :)

X