Her şey normal sanarken

Çok sağolun inşallah olur ama 0.40 amh değeri olunca pek ihtimal da veremiyorum işte
Hiç öyle düşünme benim de yaşıma göre amh düşüktü. Bizde geciktirmeden başladık.Allah nasip ederse bu tür durumlar sadece sözde kalmış oluyor. İçini ferah tut bol bol hayırlısıni isteyerek dua et

Tüp bebeğe mi basladiniz ? Yaşınız kaç biz deneyelim diyoruz ama zaman da geçiyor

Tüp bebeğe mi basladiniz ? Yaşınız kaç biz deneyelim diyoruz ama zaman da geçiyor
26 yaşındaydim amh verdiğimde benim çıkan değerlere doktor 30 lu yaşlardan sonra bekleriz demişti. Bende devlet hastanesinde randevu alıp bir doktora göründüm ilaç tedavisi aldım ilk ay olmadı 2. Ay hamile kaldım. Yani anlayacagin bana uzak ve zor bir ihtimal gibi gelirdi. O yüzden ümidini hemen yitirme gerekli araştırmanı yap sakince tedavi için geciktirmeyin baslayin

Bu ay soğan suyu + incir havuç suyu + hayıt suyu + proxyfemin ve doktorun aldırdıgi bı macun kullandım . Adetlerim düzenli 3-4 gün olurdu. Bugün adet oldum ama önce az az akıntı ile başladı acaba hamile miyim dedim ama adet oldum . Bunları kullandığım için iyi olmam gerekirken yumurtalıklarım patlayacak gibi ağrıyor. Adetim de kırmızı değil pembe renkte ve az geliyor . Bu nasıl bir şey ya hem adet.oldum ama.adet olamiyor gibiyim. Bu kullandiklarim kist yapmış olabilir mi

Merhaba. Geçen ay öyle kontrol amaçlı doktora gittim. AMH ölçümü de yaptı. Yaşım 27. Ancak AMH sonucum 0,87 çıktı. Yıkıldım. Bi rahatsızlığım da yoktu. Kontrol ettirmek istemiştim sadece. Ocak ayında kürtaj oldum bebekte kalp atışı olmadığı için. Hiç çocuğum yok. 1 yıldır evliyim. Böyle bi sonuçla ilk gebelik nasıl oluştu bilmiyorum da. Bi daha hamile kalamayacakmışım gibi hissediyorum. AMH değerim kötü çıktıktan sonra tahlili göstermeye gidemedim tatile çıktım. 30 günde bir adet olurum. AMH değerim kötü çıkınca elimi çabuk tutmalıyım diye düşündüm. 24 temmuzda adetim bitti. 24-26-27-28-29 temmuzu değerlendirdim. 30-31-1 boş geçtik. Sanırım asıl değerlendirmem gereken günler de o günlermiş. Bi de 2 ağustosu değerlendirdim. Arada değerlendiremediğini günlere yanıyorum şimdi. Yumurtlama tarihlerim tam olarak ne zamana denk gelmiştir sizce? Bilen biri yardımcı olursa sevinirim

Moralinizi bozmayın bence ovulasyonla takip edin doktorunuz sizi zaten yönlendirir ama canınızı sıkmayın amh tek başına çok da önemli değil

30 günde bir adet oluyorsanız eğer 14 gün öncesi yani adetin 16. Günü yumurtlamanız oluyor.

30 günde bir adet oluyorsanız eğer 14 gün öncesi yani adetin 16. Günü yumurtlamanız oluyor.
Teşekkür ederim. O zaman ayın 1’inde yumurtlamış olmam gerek. Ama öncesindeki üç günü 2 günü değerlendirmedim. Sonraki günü ayın 2sini değerlendirdim. Tutturabilmek için öncesi mi gerekiyordu?

Hiç belli olmaz spermler 72 saate kadar yaşıyor yumurta da 24 saat deniliyor nasip aslında olacak olduktan sonra her şekilde geliyor rabbim gönlünüze göre versin

Arkadaşlar merhaba. Bat 16 Ağustos. Bu ay eşimle bebek sahibi olmak için efor sarf ettik. Bende AMH düşüklüğü de çıkınca (0.87). Bugün sabahtan beri kuyruk sokumumda yoğunluk olmak üzere bir bel ağrısı başladı ki anlatamam. Hala ağrıyor. Kasıklarımda hafif bir ağrı da vardı arada hissettiren. Kasık ağrım geçti gibi. son 2 saattir falan göbek deliğimin 4 parmak altı paralel bir çizgi şeklinde ağrıyor. Uyuyamıyorum bile. Bel ağrım hala devam ediyor. Neden olabilir bilen var mı?

Merhaba gecmis olsun canm bu dedigin doktorun ismi nedir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…