Bölgesel İncelme Her ikisinide istiyorum ama nasıl ?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
E

EU2

Ziyaretçi
Kızlar selam ..
ouf ben gittikce genişliyorum...169 civarında boyum. kilom ise 66...kalcam var cok. bacaklarım şişti yani..Göğüs bedenindede 80 civarı kullanıyorum.
Simdi spora baslamak istiyoryum kalca ve bacaklarımı eritmek için ama kilo verince göğüstede küçülme oluyormus..
e napıcam ben sadece o bölgeleri eritmek için bişeyler yapamazmıyım. göğüslerimin büyümesini tabiki istiyorum onun için ayrı yöntemleri bütün topiklerde okudum ama.
Spora baslamaktan korkuyorum bunu duyunca..göğüslerimin kücülmesini istemiyorm kalcamın erimsini istiyorum .ne önerirsiniz ? :uhm::KK43:

her bunyede ayni olmuyo ama,bende evet kuculme oldu fakat aynadaki o muhtesem vucudu hic bise degismem,:lepi:findik kadar olacaklarinida bilsem,,,yerimseniben

ya:KK43:
ouff .bunun böyle olcağını bilseydim en bastran dikkat ederdim. ama istediğimde cabuk verip alabilriim ondan düüşünememiştim. bilmiyordum daha doğrusu :KK43:

sadece kalcalarım erise:KK43:

dedigim gibi her bunyede ayni olmuyo ama,kilolu olup da dolgun goguslumu olmak daha iyi ,yoksa istedigin vucut olculerinde olup birazcik kucuk goguslermi daha iyi,CADIARZUvalla ikincisi bana gore daha akla yatkin,yerimsenibenfit olda gerisini bosver,hepten kuruyup gidecek degiller hosyerimseniben

bölgesel zayıflamaya gıde bılırsın makıneye grerk sadece bel ve basen bölgenı erıte bılırsın faakt onunda bı dıyetı war hafıf bı dıyet ıstersın mesela haftada 1 kilo gibi bi diyet o zaman bısey olmaz kurtuldugun sey belın we basenın olur gerçekten sonuç alınıyo bolgesel zayıflamada wea tıtresımlı kemerler warya onlardanda alabılırsın sureklı kullanırsan ondanda sonuç alırsın faydası baya olur yagnı spor salonun da ne kadar çalısırsan calıs en fazla 5 saat sonra pilinbiter ama bolgesel zayıflamada elektırık akımı werdıklerı ıcın 1 saatlık bı akım 72 saat spora eşıt

Peki nereleri tavsiye edersiniz ıstanbulda oturuyormussunuz hemde.. Bölgesel zayıflama için nereye gidebilirim veya kemeri nereden alabilirim ?

göğüsler öyle çabuk erimiyor merak etme.10 kilo verdim anca küçüldüler biraz.keşke hemen olsa=) o dediğin bölgeler içn ağırlıklı spor yapmalısın.yürüyüş kalça ve basenler içn ideal.üstelik bi külfeti yok=)

X