Her Gün Yeni Bir Kaynana

merve hayırlı olsun hamileleği darısı başıma.
Bende 3 yıldık bebek hasretiyle yananlardanım
hamile kalmak için özel yaptığın bişeyler vamı cnm.

ilaçlarımı düzenli kullandım bide ilişkiden sonra ayaklarımı diktimya bide bizim buralarda bi kaplıca var her hafta gıttım.doktorumda tavsıye ettı.bide bu forumda gebelik bölümünde çok güzel öneriler var onlarıda oku bide çok dua edinn...benimde dualarım senınle

KIZZZLAARRRRRR....
BİZ BU HAFTA KAYNANAYLA MEMLEKETE GIDICEZ.
BAKALIM NELER YUYMURTLICAK.
YA BIDE AŞAĞIDA DURAN HALILARINI YIKATIP ODAISNA KOYMAK İSTIYOR.
SENEYE AYRI EVE CIKACAGIMZII BILMIYOR YA.
BEN SENEYE YIKATIP SERECEKTIM.
ESYALRINI İSTIYO GERİ.
HEP LAFINI EDIYO.
FIRINIM GİTTİİİ HALILARIMM GİTTİ.
OFFF EN SONUNDA DICEM MADEM ÖZLUYOSUN NIE EVINE GELIN aldın.
gelın gelınce tum esyalrının degısecegını bılmıyomuydun dıcem.
zor sabredıyorum.offfff
eşimde hayır o halılar cıkmıcak dıyor.
ben hallederım dıyo.
ama lafı gene bana soyluyor kaynana.
bu aralar iice aradakaldım.
eşimle benım aramı açmaya kavga ettırmeye basladı..lanet kadın..

ha bu arada gecen kaynanamla konuştum ben bu ay sonu evimi çıkmak istiyorum dedim çıkabilirseniz çıkın dedi herşeyiniz tamammı tamam olmadığını biliyo yaa olduğu kadar dedim evimz bitti nerdeyse bu hafta sonu mutfak dolabımız ve kapılar takılacak dolabn tezgah ölçüsü alınıp yapılacak bir tek eşyalar kaldı onun 1hafta sonra bakıp alacağız Allahın izniyle taksit taksit öderz dedimki evlenmeden önce ev bitince herkes kendine düşeni yapar dedin annem yapıcak bişeyler flan oda dediki tmm bende yaparm ama fazla bişey yüklemeyin bana sadece 1 şey verin yapayım ya koltuk takımı yada perde vs. bende dedimki perdelerimle halılarımı alırsın :))) OOOO dedi o etti 2 şey bişey olmaz dedim pahalıya kaçmam bende yeterki kendi hayatımı kurayım olduğu kadar ....

artık sorunlarımı yazmaktan sıkıldım bitmiyor gerçekten hergün ayrı bişley çıkarıyor kaşınıyor mu anlamıyorum ki benim canımı yakmak ona ne kazandırıyor..

huuuuuuuuu kimse yokmu herkesin sorunu aşıldı sanırım umarım öyledir çok şükür bende kendi evime çıktım gerçi şu an annemdeyim evimide tam yerleştirmedim eşyalarımızda sorun çıktı geciktiler beklemedeyiz olsun ama çoook mutluyum kızlar inşallah sizlerde en kısa zamanda kendi evinize ayrı bi eve çıkarsınız mervecim hamilelik nasıl gidiyor kaynananla aran nasıl tekerlek sen nerelerdesin kimse uğramıyo artık ben ara sıra yokluyorum burayı hepinizi öpüyorum

S.a.

Az önce yukarı çıktık oğlumla biraz sevsin dedim..İyilik yapmayacaksın işte sinirime dokunuyor kadın..Kucağında seviyor işim var dedim istersen kalsın sev biraz daha dedim 5 dk durdum çünkü..Fasulye ayıklayacağım dedi ver dedim o zaman yok dedi işim var dedin dedim sonra ayıklarım dedi..Bende işim olduğunu söyledim sanırım benim yapmamı istedi..İStiyorsan söyle demi gel kızım 5 dk ayıklayalım de ama yok ille sinir edecek..Neyse bu önemli değil..Oğlumu kanapeye bıraktı bende aldım sevdim öptüm kollarını hemen yüzünü astı sanki iğne ile dürtüyorlar sinirimi bozdu valla sanki onun oğlu bende 40 kat el öpüyorum die bozuluyor geri ya kendinden nefret ettirmek için çaba sarf ediyor ve başarıyor da..

bende arada yokluyorum pamukçuk nbr hayırlı olsun evın.
merve senın hamılelık nasıl gidiyor.?
vallahi ben nisanı bekliyorum ayrı cıkmak için.fakat benım pek ayrı gibi olmıcak.
konumu bilenler açtığım konulardan takip edebilir.
ben evımı düzücem fakat aynı zamanda kaynanamın evınıde düzücem.eksik esyalrını tamamlıcam.
yani 1 gunde hemen tum esyalrı alıpta tasınmıcam.
hem bu şekılde onu bırakıpta gitmişiz izlenimi oluşmıcak.
ben sadece yatak odamı tv ve koltuklarımı bırde mutfak esyalrımı taşıcam.
2 çekyat ve bırde gardrobu eksik olacak onun evınde.
onlarıda 2. el alıcam.
yavaş yavaş tasınıcam.hemen 1 gunde değil.
evımı düzücem bu sureç içinde yıne beraber oturcam.

ama en azından bi misafırım geldııgnde,annemler geldıgınde, arkadaslarımzıı yemeğe aldıgımızda,
haftasonalrı yada bazı aksamalr evıme gidicem.
bunada sukur.yani ondan bağımı koparmamış olıcam.
mesela ben ona gelmem gelırse o bana gelsın dıyodum fakat vazgeçtim.
çünkü kırgınlık olacak eşimle aram acılacak bu sekılde konusutum eşimle

eşim mutlu oldu.bu dusuncelerımden dolayı çok sevındı.
Allaha sukurler en azından kafam attımı gidebılecegım bi evım olacak.o bıle yeter.
evler yakın zaten yürümeyle 10 dakıka.yanı pat dıye gelebılecek gibi degıl.
haftanın 3 gunude olsa evımde kalsam o bana yeter.
birde en cok düşündüğüm bebek olunca evımde kalıcam.

çünkü annem gelıcek.kızımın evı deyıpte rahatça gelıcek bari.Allah herkese ayrı ev nasıp etsın.
Allah herkesı ya eşiyle yada ailesıyle sınarmış.
eşim çok iyi annesiyle sınıyor rabbım beni.
bir orda bı burda 2 evın işi agır olacak ama bu sekılde olmaktansa bundan iyidir heralde..

bu arada ben tekerlek...

merveee senin hamilelık nasıl gidiyor cnm.
kaynanan ezıyet edıyormu?

kızlar bu arada.çok faklı şeyler oldu.
kayınvalıdeme soyledık ayrı eve gececegımızı eşimle.
istemedi intıharederım dedi
beni silin dedi falan...
sonra ikna oldu zorla..
yani artık biliyo herşeyi.
tabı kavga cıktı hemde annemın evinde.
piyasa karıştı.
üzerine yürüdüm.

şimdi benden iyisi yok intikamımın hepsini aldım.
içimde bişey kalmadı.

kötü gelin oldum yanii

ikinizinde adına cok sevındım ama benım için aynı seyler solenemez hamılelık ıyı gıdıo ama kaynanamla olmuo yaa esım 2 gün sonra baska bi yere calısmaya gıdecek ınsallah guzel bi iş bulur da 1 ay içinde evi taşirım..hamılelıkten dolayı cok halsızım ama kaynanam benı hıç umursamıo karnım agrısa bile niye falan die sormuyo yada nasıl oldun falan bıle demııoo..off artık esımde gıdecek yanımdan 1 belkı daha uzun aylar yanlız kalacagım..eşimde olmayınca iyice yuklenecekler kaynanamda kaynım da offfff

boşver sen onları cnm.kendini düşün yorma kendini..
bu arada kaç aylık oldun?

eşin inş gusel bır işbulurda ısterse 2 odalı olsun gittiği yerden inş. bı ev kıralarsınız.
2 çekyatın olsun gerisi boş cnm...

dua edıcem senın için..

çok saol...evet bende öle cok bişey istemiorum Allah izin verirse ben kendı kendıme yaparım herseyımı....3 aylık oldu..

enim basmdaki kaynana modelinin bir esi benzeri varmi cok merak ediyorum dogrusu
ben daha henüz nisanliyim nisanlanir nisanlanmaz 13 yasindaki kaynima benden 10 yas kücükdür kendisi abi söylemem gerektigini söyledi bende tabiiki söylemem diye tersledim alindi ama ne fayda ben üstüne basa basa demem dedim dahada acmiyor konuyu ha evlendikden sonra tekrar gün yüzüne cikcak gibi duruyor bu konu ya neyseee bide herr firsatta bizim adetler söyle böyle bu böyle olmaz söyle olur demeleri hic bizim fikrimizi sormuyor mesela en son bombasi ben dedim evimi siyahli byazli istiyorum ne dese beyenirsiniz aaa siyah matem rengi olmaz bende dedimki nisanlimda öyle istiyor iyi siz bilirsiniz ben karismam yoruldum ben dedi bende dedimki aaa anne ask olsun bize gelince niye yoruluyon daha gencsin dur bize daha lazimsin dedim hahaha

arkadaslar mrb
size son gelişmeleri aktarıyım.
benim kiracım vefat etti.
evi 20 gün ünce boşalttılar şuan ev boş.
nisanda çıkıcaktım evime.nisana kadar kira alsaydım iyi olurdu şuan nısana kadar kiracıda koyamam
ufaktan tadılatlara başladık.
şuan camları yaptırıyoruz uygunundan,banyo yerler kapılar eksikler var.
yavaştan anca nısan gıbı bıter zaten.
anacım saolsun destek oluyor biraz.
harcamalrımızda kısıtlamalar yapıyoruz.
gereksiz int. ev telefonunu kapattırıdk mesela..
hayırlısı bakalım..

kızlar nasılsınız ben gayet rahatım umarım sizde rahata kavuşursunuz eşimle sorunlarımız ara ara tekrarlıyo ama fazla uzun sürmüyo o sorun da aradan kalksa benden iyisi yok kaynanaya gelince oh be yüzünü görmüyorum gecen gün başka bi şehirden geldiler 10 günlüğüne gitmiştiler banada hediye getirmiş 1tane ayak havlusu

MRB kızlar nasılsınız bakalım.
o kavgadan sonra benım kaynana cok değişti.
sesini çıkartamıyo artık.
her lafıma cvp veremiyor artk.
aramızdüzeldi biraz ama maalesef bu sonucudeğiştirmeyecek.
aahhaah yaşasın kötü gelin
evin tadilatına devam ediyoruz.

kızlaarr hu huuu merveeeee kimse yokmuu??

selam arkadaslaryaklasık 2-3 aydır giremiodum sıteye bu arada neler oldu neler... ayrıldık kaynanamdan izmire yerlestık sımdı cok rahatım ohhhh... Allah herkese nasıp etsın

selam arkadaslaryaklasık 2-3 aydır giremiodum sıteye bu arada neler oldu neler... ayrıldık kaynanamdan izmire yerlestık sımdı cok rahatım ohhhh... Allah herkese nasıp etsın

mervecim cok sevındım adına neler oldu çok merak ediyorum ama girmiyosun işte bende giremıyorum pek sık siteye.
bende değişen pek bısey yok. evde kiracı var bu ay cıkıyo. kredi çekip daha tadılata baslayamadım.halaa calısıyorum bu arada 3.5 aylıkta hamişimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…