her ay ne zaman geleceğinden emin olmadığımız :(REGL)

hamil

BEBEĞİMMM
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
3.560
30
Arkadaşlar merabalar her ay sıkıntı çeken bir çok bayan var ve bende onlardan birisiyim adetimizi beklerken hem sıkıntımızı paylasalım yardımcı olalım hemde birazda gırgır şamata yapalım nedersiniz::?????????

benimle aynı sorunu yasayan arkadasları bekliyorum gelin birlikte bekleyelim adetimizi :26::26::26::26::26:

hala bekliyorum canım bi tık yok yani imdattttttttttttttttttt 12 gün oldu be gel artık yada hamile olsam çıkardı testlerde ya uyuz oluyom böle oluncaaaaaaa ............................. bebişim senin nezaman gelceğin belli değil ama benim seni beklerken neler çektiğimi bi bilsen haat işte ama seni sabırla bekliyorum bazen olumsuzluklar olsada direniyorum direniyoruz ama sen yeterki gel annen seni bekliyo bi gelsen bi sevindirsen bizi olmaz mı içimdeki kıpırtını hissettirsen kalbimizin attığını duysak ne güzel olur bebeğim o masum tertemiz sıcaklığını hissetsem olmaz mı hadi gel artık bekletme anneyi bak çok özledim seni her ay yollarını gözlüyorum öyle gözlüyorum ki bi ara kendimi bile unutuyorum annen kendini dinlemekten yoruldu be yavrum sende gelince kocaman bi aile olucaz hayata bi baska sarılcaz herseyimiz sen olcaksın senin için cabalıcaz bitanem herseyim çok konuştum bebeğim insallah duymuşşundur sesimi seni bekliyoruzz..................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…