Her ay hamileyim diye umutlanıp regli olunca ağliyorum:((

UzayKeki

Birisi
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2015
289
503
Merhaba 1 seneye yakın zamandır cocuk istiyoruz. Her ay umutlanıp regli olunca ağlamaktan sıkıldım. Daha erken öğrenme ihtimalim var mı bilmiyorum. Herhangi bir doktora gitmedim ancak bu siralar doktora gitmeyi dusunuyorum.Özellikle geçen ay sanki hamileymiş gibi hissettim. Sadece bir histi biliyorum ama kendimi kandırıp duruyorum ve sonrasında 18 gün dolmadan regli oldum ve stresten mi bilmiyorum sadece 3 gün sürdü reglim . Sadece aşırı merak ettiğim bir durum var reglimin bitiminden 3 gün sonra ve birliktelikten 1 gün sonra regli ağrısına benzer bir ağrı ile birlikte kahverengi akıntım oldu. Sizce yerleşme kanaması olabilir mi?
Eminim benim gibi hisseden çok kişi var aramızda insallah hepimizin harika çocukları olur

Son düzenleme:
Yerlesme kanamasi adı üstünde bebek rahime yerleştikten sonra gerçekleşen bir durumdur. Genelde adetten bir kaç gün önce olur en erken.(Bende hamilelik öğrendikten sonra oldu mesela) Ama siz düzensiz mi yumurtluyorsunuz? Bu dediğiniz ihtimal için sizin adete yakın yumurtlamis ve hamile kalmış, üstüne de tekrar adet yaşayıp böyle bir belirti görmüş olmanız lazım. Bu durum da baya düşük bir ihtimal yani.

Anladım bunu öğrendiğim iyi oldu adetten sonrada olabilir diye düşünüyordum yerleşme kanamasinin çok teşekkürler

Sizce teste devam etmeli miyim pik olmuş mu alakasız olucak biraz ama

Eklentiler

• IMG_20240610_131852.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 40
Canım bu kadar evham ve stres yapma ondan da olmuyor olabilir. Seninki yumurtlama akıntısı olmuş diye düşünüyorum 3 4 günde hele 1 günde henüz hücre sayılıyor. Mesela bazen vücudumuzda gebelik oluşabiliyor ama yumurta sağlıksız ise vücut reglle birlikte atabiliyor. Bazen kimyasal gebelik oluşabiliyor. Bu yüzden Evet artık hamileyim diyebilmek için 3 4 hafta geçmesi şart. Sana tavsiyem doktor kontrollerine eşinle birlikte gidip eğer bir sorun yoksa kafana takmadan hayatını yaşayabilmeye çalışman olacaktır.

Anladım bunu öğrendiğim iyi oldu adetten sonrada olabilir diye düşünüyordum yerleşme kanamasinin çok teşekkürler
Adetten sonra yumurtlama olabilir. Zaten gün aşırı ilişkiye girerseniz ya da 3 güne bir mutlaka yumurtlama zamanına denk gelir ve boş gecmemis olur. Stres de çok etkiliyor malesef. Aynı surecler buradaki gebelik isteyen çoğu kadınin başından geçmiştir. Siz kontrollerinizi yaptırın gene de umarım en kısa sürede nasip olur.

Bende her ay regl gecikmeden test yapar ağlardım sonra nasıl olsa olmuyor diye bıraktım tamamen hayırlı zamanda hayırlı bi evlat ver diye dua ettim ve kafaya takmadığım ay hamile kaldım akışına bırakın kesinlikle böyle yapınca olmuyor çünkü

Ne kadar güzel yazmişsiniz ve çok haklısınız allah çocuğuna uzun ömürler versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…