Her anın kıymetini bilmeliyiz demek ki! : (

acxix_hatxixralar

19.09.2014
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
654
0

Resimdeki kız Katie Kirkpatrick; 21 yaşında... Yanındaki 23 yaşındaki nişanlısı Nick.
Fotoğraf 11 Ocak 2005 tarihinde ABD'deki evlilik törenlerinden hemen önce çekildi.
Katie ölümcül bir kanser ve günün bir çok saati ilaç alıyor.
Resimde, Nick onu bir çok kemoterapi seanslarından birinde onu beklerken görülüyor.

Tüm ağrı, organ yıpranmaları ve morfinlere rağmen Katie evliliğinin her detayı ile kendi ilgileniyor ve devam ediyor.
Elbisesinin hergün oluşan kilo kaybına göre bir kaç kez ayarlanması gerekliydi...

Partide alışılmadık bir aksesuar da, Katie'nin tören ve resepsiyon sırasında kullandığı oksijen tüpüydü...
Resimde diğer çift Nick'in ebeveynleri.. Oğullarının tatlı lise aşkı ile evlendiğini görmekten heyecanlılar.

Katies tekerlekli sandalyesinde oksijen tüpü ile, kocası ve arkadaşlarının söylediği şarkıyı dinliyor...

Resepsiyon sırasında Katie'nin ara sıra dinlenmesi gerekti.. Ağrılar onu uzun süre ayakta durmasına izin vermedi...

Katie evlilik gününden 5 gün sonra öldü. Çok zayıf ve hasta bir kadının yüzündeki tebessümle evlendiğini görmek bizi düşündürdü..
Ne kadar sürdüğü önemli değil; Mutluluk erişilebilir...

Yaşamlarımızı karmaşık hale getirmeyi bırakmalıyız...
Hayat kısa
Kuralları yık
Hemen affet
Tutkuyla öp, dürüstçe sev
ıçten gül
Ve gülümsemeyi asla bırakma...
Hayatın ne kadar tuhaf olduğu önemli değil
Hayat her zaman katılmayı beklediğimiz bir parti değil
Ama burada bulunduğumuz sürece gülümsemeliyiz !...

(bana e-posta olarak geldi, sizlerle paylaşmak istedim..)

Son düzenleme:
wowwwww harika bi paylasimdi canim cok cok tskler
hayatimizin degerini bilmeli ve ufacik seyle bile mutlu olmaliyiz
cok duygulandim okurken ve resimlere bakarken
paylasimin icin cok cok tskler canima.s.

Ölmeden önce yaşamak istediği belkide en önemli şeyi yaşamış ne güzell ve en önemlisi mutlu ölmüş.

diycek bişi yok canım:gitme:...hem çok duygulandım hemde düşünmeme sebep oldu..hiç ölmiycek ya da hasta olmıycak gibi onu bunu kafamıza takan biz fanilere güzel bir ders...çok teşekkürlera.s.

Okuduğumda tüylerim diken diken oldu çok güzel ve anlamlı...
Hayatta hiçbir şeyden memnun olmayan insanların bunu kesinlikle okuması lazım.
Sağlığın her şeyden önce geldiğini bilmeyen hep daha fazlasını isteyen memnun olmak nedir bilmeyen o kadar insan var ki insanlar sağlığını yitirmiş öleceğini bilemesine rağmen bu insanın yüzündeki tebessümü görmeliler...

çok güzel cnm.beni düşündürdü doğrusu
aslında bazen ne kadar basit şeylere üzülüyoruz ve en önemlisi şükretmei unutuyoruz.
emeğin için teşekkürler

X