her an doguma girebilirim

aysima81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.009
16
43
selam kizlar ne guzel iki haftam var diye sevinirken iste bu pazar dogum yapacagim hastaneyi gormeye gittim.esimle gitmisken biraz biraz suyum gelmeye baslamisti.dokrora soruyum dedim dort saat suren tetiklerin sonucunda bebeyimin suyunun cok azaldigini ve dogumu bekleyemiceyegini soylediler.neyse ertesi gun size bebeyiniz normal doguma katlanabilirmi kalbi iyimi diye test yapicaz dediler.meyerse suni sanci vericeklermis .neyse pazartesi gunu dort saat suni sanci cektim oldum oldum dirildim sonucunda bebeyin kalbi saglam dediler sezeryana almicaz bugun .sonrasindada her iki gunde bir bebeyin kalbine bakacaklarmis bugunde hastanedeydim.eyer terslik oldugu anda direk suni sanciyla doguma alinicam.doktorum buraya her geldiginde doguma giricem diye gel dedi.hazirlikli ol.kizlar dort saat bile kabus gibiydi cok korkuyorumya dualarinizi eksik etmeyin:a015:

:1hug::1hug:canımm yaaa, inan seninle birlikte ben de çok endişelendim. inşallah herşey yolunda gider. sana ve bebişine dua edicem. ben de doktora gittim doğum sancıların başlamış her anhazırlıklı ol dedi. perşembe günü bi daha gidicem. Allah kolaylık versin hepimize inşallah... güzel haberlerini bekliyorum canııım. dualarım sizinle... oğluşunu da benim için öp annesi, kızın gelince onu da bizim için öpersin

:1hug:canimya cok sagol.inan sizlerde olmasaniz.cok sagol guzelim.cok korkuyorum bide dort saat suni sanci cekince mahfoldum canim.guzelim sende insallah sag saglim kurtulursun guzelim.hayirli haberlerimizi birbirimize verelim insallah.oglusumu tabiki operim canimcimŞenizsende allaha emanet ol hersey cok guzel gecer insallah canim.allah ikinizide korusun

AHH BİRTANEM HİÇ KORKMA BANADA SUNİ SANCI VERDİLER ,sENİN İÇİN DUA EDECEĞİM SENDE KENDİN İÇİN DUA ET MELEĞİM, ALLAH SABRINI VERİYOR SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM, DOĞUM OLAYI O SANCILARDAN SONRA ÇOK KOLAY OLACAK ZATEN ÇOK ŞİDDETLENDİĞİ ANDA DOĞUMUN GERÇEKLEŞİYOR İNAN BANA KARDEŞİM HİÇ KORKMA EĞER KENDİNİ PSİKOLOJIK OLARAK POZİTİF HAZIRLARSAN ÇOK RAHAT OLUR İNAN BANA. AYRICA DERİN NEFES ÇOK İŞE YARIYOR DENEMELİSİN VE MÜMKÜN OLDUĞUNCA GEZİN BEN SANCI ÇEKERKEN GEZİNDİM DAHA HAFİFLEDİ YÜRÜDÜKÇE VE DERİN NEFESLE SAYI SAYDIM,ALLAH DEDİM DUAETTİM .... GEÇTİ GİTTİİİİİİİ VE MUTLU SON.:1rolleyes:

AYRICA O SANCILARLA İNATLAŞTIM ;'' SİZDEN KURTULUP ŞU DOĞUMHANE KAPISINDAN ÇIKACAĞIM,EŞİME KAVUŞACAĞIM DEDİM VE BEBEĞİME ODAKLANDIM'' CANIM KARDEŞİM BUNLARI YAPTIM TAVSİYE EDERİM......
:smiley-cool:a.s.

canim gecmis olsun görüsmeyeli neler olmus ya.allah insallah saglikli bir bebek nasip eder sana.korkma bi yandanda söyle düsün bir an önce kurtulursun iste positif yönlerini düsün.senin icin bol bol dua edecegim. kendine iyi bak dogum yapinca mutlaka yaz merakta birakma beni olurmu.hersey gönlünce olsun.bebegini sag saglim kucagina alirsin insallah.benimki ne zaman gelir bilmiyorum gelmeye pek niyeti yok gibi ya hepimizin hakkinda hayirlisi neyse o olsun. öpüyorum canim kardesim.

dualarım seninle canım inşallah tez zamanda sağ salim bebeğini kucağına alırsın umarım çok kolay bir doğum geçirirsin

canımmm cok endıselendım sımdı allah yardımcınız olsun bebegınınde senınde
dılerım kı en kısa zamanda en az sancıyla bebegıne kavusursun
inşallahh saglıkla gelır bebısın
allah yardımcınız olsun vede kendını sıkma
korkma canımmm allah yardımcın olur

merhaba canım; hiç korkma desemde insanın elinde olmuyor istemesende korkuyorsun allah yardımcımız olsun.Ben ilk doğumda hiç korkmadım sezeryan oldu.şimdikinde daha endişeliyim ama bunlarda gelip geçici bebeşini kucağına alınca herşey unutulur. bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşman dileğiyle kendine iyi bak.

sagol guzelim inan yazini okuyunca okadar sevindimki .yanimda oldugu bilmek cok guzel.aklima seni bulamadigim zaman geldi senin icin dua etmistim cok.sonra bebeyinin resmini gorunce havalara ucmustum.inan cok deyerlisin benim icin canim.sagol yanimda oldugun icin sagolasin yazilarin benim birazda olsa kaygilarimi azaltti.bide yazdiklarini okudum takbik edicem kesinlikle canim.allah razi olsun senden ve bebesini rabbim korusun ay cok buyumus masallah ya.onu benim icin cok op.prensesimizi inan cok seker olmus alllah nazardan korusun.iyi oldukca yazarim canim buraya

ya evet gorusemedigim surece neler neler oldu guzelim.giremedim zaten internete hic bugun biraz tiparlandim canim.suni sanci bayabi yipratti korkuttu beni.bide suni sancidan sonra sancilarim duzenini yitirdi ama devam etti dun sabaha kadar oldum oldum dirildim.inan dogum oncesi boyle bi tecrube beni cok korkkuttu canimya,sagol ilk iyi oldugum zaman buraya girdim ve yazdim.seninde bana yazdigina cok sevindim canim.iyi olsam hemen girerdim zazen cok merak ediyorum senide kardesimya.allah yardimcimiz olsun guzelim.iyi dileklerin icin cok sagol sag saglim kurtuluruz saglikli olur insallah bebislerimiz canim.dogurma girmedim surece yazarim insallah .canim sende beni bwerakta birakma oldumu canim,birbirimiz icin dua edelim

dualarım seninle canım inşallah tez zamanda sağ salim bebeğini kucağına alırsın umarım çok kolay bir doğum geçirirsin

inan sagol guzel dileklerin icin.aynisi senin icinde aslinda buraya yazip yazmamakta endiselendim sizleride dogumdan korkutmayayim diye.ama kendimi cok kotu hissettim.sonra yanimda oldugnuzu bilmek guzel dileklerinizi ve dualarinizin benimle oldugunu bilmek rahatlatti beni.allah cumleden yardimcimiz olsun canim.

dedigin gibi canim yarbbim insallah agrilarimi hafifledir sag saglim bebeyimin ve benim kurtulmami saglar canim.canim benimde dualarim sizinle cok sagol .allah yar ve yardimcimiz olsun.her an doguma girmek beni cok korkutuyor sadece bide ikinci dogum oluncada dahabi korkuyor insan ama buraya girip sizlerle paylastiktan sonra biraz rahatladim.allah yar ve yardimcimiz olsuna.s.

insan gercekten cok korkuyor.bide ayni sekilde oglumu dogurunca suni sanciyla basima ne geleceyini bilmek cok korkutuyor beni.insallah sag saglim yavrularimizi elimize alirizda bu gunleri birbirimize hikaye olarak anlatiriz .canim anne olmak cok zor ve okadarda kutsalmis.inan ben simdi annenmi dahabi anlar oldum.canim sende sag saglim dogurursun insallah.

AMİNNN CANIM HİÇ KORKMA BEN İKİNCİ DOGUMU KADINLARIN DAHA KOLAY OLDUGUNU DUR-YMUSTUM INSSALLAH DOGUMUN YARIM SAAT BILE SURMEZ HEMENCEIK DOGURURSUN CANIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN YÜZÜMÜZ GÜLEREK ÇIKLAIM DOĞUMHANEDEN İNŞALLAHH a.s.

allah yardimcin olsun canim dualarim seninle ıyı haberlerini beklıyoruzzzz

bir öptüm birde kokladım kardeşim ,sende öp ama olurmu oğluşunu özellikle yeni meleğinin doğardoğmaz öp kokla benim için mutlaka yaz meraklata bırakma canım çok öptüm..a.s.a.s.

canim insallah dedigin gibi olur canimya ikinci dogumum kolay olur.canim insallah

allah yardimcin olsun canim dualarim seninle ıyı haberlerini beklıyoruzzzz

iyi dileklerin icin cok sagol. allah razi olsun .inanin dogum haneye aldilar dort saat suni sanci cekerken ay burdan cikar cikmaz kadinlar kulubune gidip yazicam diyorum esimde yanimda guluyorya.inan buraya sizlere yazinca rahatladima.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…