Hepimize

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
Yaşamımızda; kardeşlerimiz,akrabalarımız, sevgililerimiz,canciğer arkadaşlarımız,komşularımız olmuştur.Onlar hep vardır hep iç içeyizdir.Uykuda geçen zamanımız hariç kalan ömrümüz onlarladır.
İstenmeyen bir olayla kırılmış,üzülmüş,KÜSMÜŞÜZDÜR...
Her iki tarafın gururu ben haklıyım. Düşüncesi,kırgınlıkları hep uzatır. Beraber çektirdiğimiz,resimlere bakarken günler bir film şeridi gibi canlanır. Duruşları,ses tonları,şakaları, mimikleri,birlikte geçirdiğimiz, günleri ,gözlerimizin önüne gelir duygusallaşıp,durgunlaşırız. Keşke şimdi burada olsaydı.Keşke o uğursuz olayı yaşamasaydık diye hayıflanır dururuz.Hep ilk adımların karşıdan gelmesini bekler,
dargınlıkları uzattıkça uzatırız.
Ama bir gün bir haber,bir telefon bizi taa derinden vurur.Ürperir,üzülürüz...
O kişi artık çok istesekte yoktur.Onun resimlerdeki yerini kim dolduracak,telefondaki sesini kim duyacak!!!
<<Aradığınız kişiye ulaşılamıyor,bu numara açılmamak üzere kapanmıştır,Lütfen bir daha aramayınız.DENMEDEN.....................................
Sevgileri,hasretleri , ERTELEMEDEN.......................
Öyleyse ne duruyoruz k???.

insan kendini övmemeli bırakın beni çevremdekiler anlatsın diyeceğim ama olmuyor işte..ortamdan dolayı...bu anlattıklarınız çok doğru ve benim felsefem hayatı ertelemeyelim..çevremizdekileri mutlu edelim o zaman bizde mutlu oluruz..iyilik yapalım ...kötülüğü herkes yapar ama iyiliği herkes yapamaz...akrabalarımızı,arkadaşlarımızı,yaşlılarımızı arayalım hastalarımızı arayalım o bir telefon onlar için o kadar büyük bir şey ki...sevgimizi söyleyelim sevgi söylendikçe büyür..hayatı sevelim,yaşamayı sevelim,,sabah kalktığımızda sağlıklı birşekildeysek allaha şükredelim.. aynanın karşısına geçip kendimizi sevdiğimizi söyleyelim..çünkü hayata bir kere geliyoruz bir saniye öncesine dönüş yok zaman su gibi akıyor..herşeye rağmen yaşamak çok güzel....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…