hep yanında olmamı istiyor

Karakuzucanan

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2007
72
2
41
merhaba kızlar,
bizim oğlan özellikle son zamanlarda uyanıkken yalnız kalmak istemiyor. önceden yerde yatar, yuvarlanır, etrafta dikketini çeken bişeyler varsa onları izlerdi. ama artık ben yanından ayrılır ayrılmaz bağırmaya başlıyor, yanına gidinceye kadar da ağlar gibi bağrıyor. beni görünce kucağıma gelmek istiyor, e gündüzleri de çok uyuyan bir bebek değil, pestilim çıkıyor vallahi. kafamçokkarıştısizinkilerde durum nasıl? 5. ayını doldurmak üzere, doğal mıki?

doğal canım neden oluyor bende bilmiyorum ama bizimkide aynı ağlamıyorlar zaten yanlarına gelelşm diye çığlık atıyor bizim cadı öyle

aynen öyle bir dakika bile durmuyo bazen wc ye bile zor gidio insan... nolacak halimiz bilem... sinirler cok bozuk allah sabir versin

ya ne güzel işte düşünsenize yıllar sonra kızınız ya da oğlunuz sizi odasında istemeyecek hatta evden gidin de arkadaşlarıyla otursun diye dua edecek bugünleri mumla arayacağız

walla ben sabırsızlıkla doğmasını bekliyorum. yeğenim war 6 aylık oda öle annesi hep onunla ilgilens,n istiyor....

aynı bızım durumumuzu anlatmıssın sankı:))tıpatıp sızınle aynı durumdayız,mutlaka yanında olmamı ıstıyor,asla yanlız bırakamıyorum.gunduz uykusu da az,ne yemek yapabılıyorum dogrudurust ne de ev ısı.kucakta evı dolanıp duruyoruz artık napalım,butun gun yorgunluktan ölüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…