Hep içimde korku

Naz erd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2020
13
1
35
Hep içimde bi korku kizlar sızdede oluyor mu 10 haftalık hamileyim 16 yıllıkta evliyim ilk bebeğim bebeğe bişey oldu korkusu zehir oluyor içime 😢

Nolur yapma böyle, Allahım onu senin rahmine nasip etmiş, bol tevekkül bol dua bol şükür, lütfen rica ediyorum senden. Hem kendin için hem eşin ve bebişin için, Allahım esirgesin inşallah, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Hep olumlu ol, olumlu mesajlar gönder. Ben evladımı sağlıcakla kucağıma alacağım, çok güzel günler göreceğiz beraber de.

Böyle düşünerek hissederek elinize ne geçiyor?
Çocuğu etkiliyorsunuz sadece…
Tamam evham endişe hepimizde var ama elimizden geldiğince sakin kalmamız gerekiyor…
Her şey güzel olacak inşallah

ben ilk başlarda böyleydim ama artık iyiyim. zaten olacağı varsa olur yani. kendini germeye, zehir etmeye ne gerek var? valla tüm psikolojimi doğumdan sonraya saklıyorum o yüzden su an relaxım 😂

Hep içimde bi korku kizlar sızdede oluyor mu 10 haftalık hamileyim 16 yıllıkta evliyim ilk bebeğim bebeğe bişey oldu korkusu zehir oluyor içime 😢
Korkma veren de Allah alanda bir şey olmaz kendini stres edip uzup bebegede yansıtma asıl böyle yaparak strese sokuosun hem kendini hemde onu tadını çıkar sağlıkla kucağına almayı nasip etsin raabim

Nolur yapma böyle, Allahım onu senin rahmine nasip etmiş, bol tevekkül bol dua bol şükür, lütfen rica ediyorum senden. Hem kendin için hem eşin ve bebişin için, Allahım esirgesin inşallah, sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Hep olumlu ol, olumlu mesajlar gönder. Ben evladımı sağlıcakla kucağıma alacağım, çok güzel günler göreceğiz beraber de.
İnşallah cano ama o kadar olumlu olmayı denedım ki çok zor zamanlar geçirdim çocuğum yok dıe çocuk yapalım teklıflerımi almadım çok zor imtihanlardan geçtim hepsini Allah'a havale ediyorum psikolojim bozuldu tadını 6aylıktan sonra çıkarırım o zmndan sonra artık olduğuna kalacağına inanırım inşallah

X