Henüz erken mi ?

HazalSlh

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2024
161
90
32
Merhaba kızlar ,

13 hafta 4 günlük hamileyim . Her anne adayı gibi ben de cinsiyeti çok merak ediyorum yarın doktor kontrolüm var sizce öğrenir miyim cinsiyeti yoksa boşuna umutlanmayayım mı ?
Siz kaçıncı haftada öğrenmiştiniz ?

Canım çevremdede gördüğüm üzere en net sonuç 16 haftalıkken görünüyor kordondan dolayıı ama yinede baktırmakta fayda var

Canım çevremdede gördüğüm üzere en net sonuç 16 haftalıkken görünüyor kordondan dolayıı ama yinede baktırmakta fayda var
O zaman hiç beklentiye girmeden gideyim ikili tarama testi için perinataloji uzmanına gideceğim de acaba onların cihazı daha mı kalitelidir görür mü cinsiyeti diye bi umutlandım kendimce

O zaman hiç beklentiye girmeden gideyim ikili tarama testi için perinataloji uzmanına gideceğim de acaba onların cihazı daha mı kalitelidir görür mü cinsiyeti diye bi umutlandım kendimce
Genelde soruyolar cinsiyeti gördklerine merak ediyormusunuz diye gördükleri zaman size soruyolar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…