Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

:))))))) keşke bende senı gibi olabılsem :)

olabılırsın:)hıç zor dııl aman kız dünya yıkıldıda altında mı kaldın bosversene bak sana komık bısıy anlatayım:benım burda ebru dıye bı komsum var çok çalısmak ıstıyo eşı ızın vermıyo demıskı kocası sadece kadınların çalıstıgı bır yer bulursan ızın vercem demış ayyyy :))ben ne yapıyım aklım hep hınlıge çalısıyo bende dedım kı kız senın kocam manyak mı sadece kadınların çalıstıgı tek yer sey evı :))))))))))))))))))))))ayyyy kız koptuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :))))))

hakkaetten sen manyaksın yaaa töbe töbee :))) ay krize girdim sagol yaaa yanımdakiler bana hayırdır ekranda neye giliyon söyle bizde gülelim diyorr :)))

kız resımlerdekı herıf kımıdı koca adayın dııl mı:)))))))))))))))))))))

Ayy o benim gönlümün prensi ama kocam değil henüz ben hep yanımda olsun kocam olsun istiyorum

En doğrusunu yaparsın canım yarım gün en azından kreşe verirsen annende dinlenmiş olur hem çocuğa da faydası olur

sevgilinde mi yok :)

Olmaz mıı kııızzz gönülden nikahlıyız biz sevdiceğimle

Kız sen az cin fikirli değilsin hee korkulur senden

kız ınsallah kavusursun yarınle:))))evett kafam boyle seylere çalısıyo ne yapayım:))))))))))))))))))))))))))

bana çok kıro gelıyodu kucukken dalga gecıyodum sureklı:)bahcelerde bostan yan gel yat osman dıye:))))kocam oldu :)))))o benı ta kucuklukten sevıyomuş ama hıç soylememıs tı :))

kız ınsallah kavusursun yarınle:))))evett kafam boyle seylere çalısıyo ne yapayım:))))))))))))))))))))))))))

Kız alemsin sen !
Öyle tedbirli olmak lazım :)
Sonra dinlentiyomusun kaydettiklerini ?

Kızlar eşlerinizle ne kadar süre sevgililik ve nişanlılık döneminiz oldu?

bizim sevgililik nişanlılık hepsi birden 6 ay sürdü :)
Başka şehirlerdeydik bir de biz.

tatlım bız çocukluk arkadasıyız ama ben nefret edıyodum 15 yasına kadar beraber buyuduk sonra o okumak ıcın gıttı sonra geldı aklımı celdı:)3 ay ıcınde evlendık:)))))

Öyle olanlar daha mutlu oluyor bu bir gerçek !

bana çok kıro gelıyodu kucukken dalga gecıyodum sureklı:)bahcelerde bostan yan gel yat osman dıye:))))kocam oldu :)))))o benı ta kucuklukten sevıyomuş ama hıç soylememıs tı :))

Seni küçüklükten seven kişi ne olursa olsun hep sevecektir unutma. Bir de öyleleri daha tutkulu oluyor!

Ayy ayrı şehirler de olmak çok zordur yaa ama neyse ki fazla uzun sürmemiş sizin ki de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…