Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Gunaydin kizlar!

Kardelencim film sardi ama sonuna dayanamadim uykuya yenik dustum..

Canim ya cok sinirim bozuldu az once tarti beni tam 59.2gostrrdi daha gecen hafta 57.7ydim. 1 haftada 1.5 kilo mu almisim(( cok moralim bozuldu! Neyse basladik artik hadi hayirlisi olsun:)

günaydın

hayırlı cumalar
kilom aynı gram vermemişim ama almadığıma şükredeyim abartmıyoruıum ama çok da dikkat etmiyorum sabah sporunu da yapamıyorum 1 haftadır .yarın sabah yürüyüş yapacağım parkurda İNŞALLAH.aslında hep yürümek istiyorum ama eşim vardiyalı çalıştığı için denk gelmiyor neyse jillene başlarım belki...

Selam kızlar. Gerçeklerden kaçış yok hemen bildireyim kilomu:)
63 olmuşum.Listenin başı benim sanırım:)))

Düzenli sabah kahvaltılarına başladım bugün itibari ile.
Bir dilim ekmek, domates, peynir ve 5 tane zeytin.
Henüz öğle yemeği yemedim açlık hissetmiyorum ama salata tarzı bir şeyler yenebilir

Kizlar size bisey diyim mi??? Ben bugun rejime basladigimi unuttum. Simdi aklima geldi((

Ben kahvaltida 1 pogaca yedim yaninda da meyve suyu ictim. Oglen de 1 buyuk dilim borek yedim yaninda 2 tane biber dolmasi ve meyvesuyu. Yani anlayacaginiz ciddi ciddi diyet yapacagimi unuttum. Kendimden suphe duymaya basliyorum(

Ben kahvaltida 1 pogaca yedim yaninda da meyve suyu ictim. Oglen de 1 buyuk dilim borek yedim yaninda 2 tane biber dolmasi ve meyvesuyu. Yani anlayacaginiz ciddi ciddi diyet yapacagimi unuttum. Kendimden suphe duymaya basliyorum(

Meyve suları yerine bitki çayları iç.
Poaça yerine de ekmek +peynir tarzı birşey ye. Poaça ben hiç yemiyorum artık.
Neyse bugünün pişmanlığnıı yarın ve akşam çıkarırsın o kadar üzülme canım.

Esencim bugun toplantimiz vardi o yuzden unuttum herhalde rejimi???
Alemim ya gercekten de..

canım malum dönemdeysen ya da bir kaç gün büyük tuv çıkamadıysan oda fark ediyor

Ben 45 kiloyumdur, daha da vermem inşallah...
Ben de kilomu korumak için yazayım bari !

canım hatta sen 1-2 kilo al bence ama verme
Selam kızlar. Gerçeklerden kaçış yok hemen bildireyim kilomu:)
63 olmuşum.Listenin başı benim sanırım:)))
liste dedinde kübraaaaaa duy sesimizi liste zamanı

sabah kahvaltısı yapmadım öğlen birsimit çay içtim
sabah kahvaltısını atlama gece metobolizma hızı düşüyormuş kahvaltı yapmayınca o şekilde düşük devam ediyormuş çay ve simit kahvaltı sayılmıyor bir simit bir ekmek kadar kalriliymiş kahvaltın protein ağırlıklı olsun

Düzenli sabah kahvaltılarına başladım bugün itibari ile.
Bir dilim ekmek, domates, peynir ve 5 tane zeytin.
Henüz öğle yemeği yemedim açlık hissetmiyorum ama salata tarzı bir şeyler yenebilir
açlık hissetmesinde öğün atlamamak adına bir şeyler ye mesela bni çoreba iç

Kizlar size bisey diyim mi??? Ben bugun rejime basladigimi unuttum. Simdi aklima geldi((
olabilir beyin işine gelmeyen şeyleri unuturmuş

olsun biz önümüzdeki maçlara bakalım

Eve giderken kepek ekmegi alacagim! Kahvalti da kepek ekmegi yiyecegim:)
kepek ekmeği alma tam buğday ekmeği al hem daha sağlıklı hem de tadı güzel hatta kiloyla satılanlar var halk arasında balina ekmek deniyor yarım kilo ondan al daha güzel oluyor

Esencim bugun toplantimiz vardi o yuzden unuttum herhalde rejimi???
Alemim ya gercekten de..
hımm mazeretin kabul edildi:) :) :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…