Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Ama siz yoksunuz((

Gulincim nasilsin??? Nasil gidiyor??

December canim seni mutlu gordukce ben de mutlu oluyorum umarim hep boyle olursun..
Merak edilmek de hosuna gitmis sanirim:)

Maxicim senin bacaklarini da goremedik canim bikini bendenleri biraz daha kucuk oluyor. O yuzden dert etme!

Selam kızlar,
Nasılsınız? Ben çok kötüyüm.Grip oldum başımı kaldıramıyorum ama malesef çalışıyorum.Burnum silmekten yara oldu

Bu arada küçük cimcimem dün okula başladı çok heyecanlıydı Okul forması aldık ama küçük beden bile upuzun oldu resmen mezun olana kadar giyecek:)

Nerdesin kız sen diğer Büşbüş nerde?

burdayım canım yemek falan yedim temizlik yaptım geldim :) valla canım diyet kısmına o kadar kaptırdımki kendimi burayı unutmuşum ben :18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:

Nasilsiniz kizlar? Bilgisayarim dondu ben de size geldim:)

hoşgeldin :)

hahha dediğine çok güldüm kız Allah seni ne yapmasın emi :) mezun olana kadar giyecek he :) öyle canım küçükler başlayınca okula en büyük sorun kıyafetler oldu sanırım. bulmak çok zor. hep eski sisteme göre üretildi neredeyse kıyafetler. ama terziler sağ olsun hallederler bi el atsınlar sizinkine de istersen şaka bi yana başarılı sağlıklı mutlu huzurlu bir dönem geçirsin inşallah yavrun benim ufak yeğenimde başladı dün ana okuluna sınıftan zorla çıkartmışlar ablamla eniştem. urası benim okulum diye ortalığı yırtmış kapı dışarı etmiş ablamla eniştemi :) ablası okula giderken çok heves ediyordu birde tutturmuş çekçekli çanta banada alın ablamın var bende istiyorum oyuncaklarımı çekicem içinde diye bu arada geçmişcikler olsun canım :2::2::2::2: dikkat et mevsim değişikliği bünyeyi zayıf düşürür..:2::2::2::2::2:

Bizim durumumuz yine idare eder boydan dolayı sorun yaşadık kıyafet alırken amcanın biri muhtemelen torunu ile gelmiş forma almaya çocuk minicik giydirmişler bir tane içinde kayıp araki çocuğu bulasın tezgahtar kıza diyor evladım bunun daha küçüğü yokmu diye kızcağızda amcacım dedim ya en küçük beden bu malesef diye...koptum orada küçülttürsen nereden küçülttürcen resmen o malzemeden o çocuğa iki tane forma çıkar

Bu arada sizin yeğende tam yemelikmiş çoğu çocuk ilk gün ağlarken sizinki anne babayı kovmuş süper demekki özgüven sahibi

hahhaha :) evet bizimkisi baya bi yaramaz yaa sorma ablama falan kök söktürüyor.. diğer yorumunu almadım onada cevap yazdım buradan canım :) amcam yazık yaa nasıl bilsin nerden bilsin ne giydirecek olmadı böyle yaa en azından kıyafetleri rahat olsaymış çocuk cağızların ben çok çektim kıyafetler banada büyük olurdu annemde inatla eteğimi kestirmezdi. omuzlar geniş diye üstüm işdare ederdi ama bacaklarım 10 cm den fazla gözükmezdi.. okuldaki hatunlarda sosyetikti diz üstü giyerlerdi hep taa orta okula kadar kısacık bacaklarım vardı gibiygdi :) ( çokta uzun sayılmaz ya noraml ama yinede o kadar kısa değil di yani ) hani bugün ne giysemde uğurkan erez diyor şöyle bir bacak gördüm sanki diye aynen öyle görünürdüm..

Merhaba arkadaşlar nasıl gidiyor?

iyidir canım snein nasıl gidiyor??

iyiydir bende mini mini anasınıfı öğrencilerini alıştırma haftasındayım senin yeğene maşallah diyelim

Resimdeki nişanlın mı?Birbirinize çok yakışıyorsunuz

ayyy çok teşekkür ederim kualo cum :) çok mutlu oldum :) evet nişanlım olur zatımuhterem :) çok severim kendisini

Kizlar ya benim artik rejime baslamam lazim!!!

kaç kilosun canım?? eğer istersen bak biz diyet yapıyoruz bir kaç arkadaş daha var böyle topiclerde fazlan hergün ne yedik içtik ne spor yaptık paylaşıyoruz. hatta yarışmalar bile var burada onlarada katılabilirsin :)müthiş faydası oluyor :)

Günaydın kızlar,
Ben de dün akşama kadar sadece 1 simit yedim. Koşturmaktan ve kafamın doluluğundan iştahsızım da...
45 kilo olmuşum !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…