Hem zayıflar hem de geyik yaparızzz :))

Kizlar hepinize iyi gunaydin..
Giremedim dun hic... Sohbet muhabbet aldi basini gitti..
Sekerlerim hepinizi cok opuyorum:16;

kızlar hepinize günaaayyydııınnn keyifler iyidir umarım.. tartıda düni rakamın aynısını görünce sinirden kendi kendimi dövmek istiyorum şuanda kahvaltıdan sonra o zevki size bırakacağım rahat rahat dövün beni :)

çiğ köftelerden sonra tabi aynı rakamı görürsün dua et fazla çıkmamıssın

merhabalar
sabah yazmıştım tam gönderirken internet gitti gönderemedim sinir oldum size kendimi şikayet etmiştim şeyy ben:26: bugün 2-3 tane sigara böreği yedim de... ama akşama kadar eritirim yani vermesem bile almam çünkü benim evin işi bitmez.. kendimi avutuyorum di mi . gerçekçi olayım böyle devam edersm verdiklerimi alacağım titreyip kendime gelmem lazım evet arkadaşlar bir vicdan muhasebesi okudunuz bugünlük bu kadar bir dahaki (inşallah olmaz) kaçamaktan sonraki muhasebede görüşürüz

umarım bir daha muhasebe yapmak zorunda kalmazsın bende dün kaçamak yaptım 4 tane çiğköfte yedim abimi eve almıyorum artık :) bugün telafi edicem inşallah :) sende öyle yap bugün olduğundan biraz daha kıs kendini telafisini yap böylece kendinide cezalandırmış olursun :)

iyi akşamlar
büşraciğim ikimizden başka kimse yok nere bu hatunlar acaba

iyi akşamlar excity nasılsın ben de mutfakta çay içiyorum eşim bugünde tvye el koydu oturma odasında tv var ama kanepeler gelmedi oturcak yer yok ben de takılıyorum öyle

Kardelenim sen de gel beraber oturalim :) biz coluk cocuk bi 30-40 kisi vardik:) simdi azaldik. Se de gel beraber icelim cay:)

hayırlı yolculuklar şimdiden canım görüşürüz

Sagol canim benim:) gorusuruz:) yola cikmak uzereyim bende :) daha kalkmadi otobus! sabaha karsi eskisehirde olurum:) canim hic gitmek istemiyor hep boyle oluyor zaten kalkip gelmek zor geliyor sonra da geri donmek canim istemiyor!

ne iyi olurdu bir demliğe yakın çay içtim ama muhabbet iyiyse yine içerim çayı önemli değil zaten tiryakiyim
Tiryaki oldugun belli zaten canim hep cay iciyorsun:)
Kuzenimin dogum gunu vardi hepimiz onda toplandik. Coluk cocuk herkes. 1 odaya sigamadik:) Muhabbet ister istemez iyi oluyor! Eglenceli :)
Cocuklar kalabalikta buyuyorlar ne guzel! Ozeniyorum cok! Benim cocugum olursa kismet olmucak oyle bi ortam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…