hem umutlu hemde üzgünüm

jade_06

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
878
396
Kıslar 13 subatta adet olmam gerekiyodu.14 subatta test yaptırdım negatif çıktı.Ama yapılan kan testi dediğiniz gibi rakamlı değildi ,hemşire kan aldı bi makınada biraz beklettikten sonra idrar testi gibi bi alete damlattı tek çizgi cıktı.Ama yapan hemsire en az 3-4 gün geçmesi lazım dedi sonuc alınabilmesi için ama tabi cok sabırsızlandıgım için belki çıkar düşüncesiyle 3-4 gün geçti dedim.suan 3 gün geçti olmadım cumaya kadar bekleyip yenıden yaptırıcam.Belki bi umut ...
Sizdede böyle olanlar varmı.Yani bu testler kesin sonuçmu yoksa yanılma ihtimali varmı?

canım idrar testi yap evde kendin adetin geçmiş muhakkak sonuç verir artı ben böle bi kantesti hiç duymadım daha önce bence sen evde idrar yap

Canım kan testin çok tuhaf olmuş...ben çok yaptırdım ama bölesini hiç görmedim... benimde senin gibi günüm geçmişti evde idrar testi yaptık negatifti inanmak istemedim 5 gün sonra kan testi yaptım ondada sonuç negatifti yani anlıycağın böle gecikmelrin sonu pek iyi değil adet düzensizliği falan oluyor bence hiç bekleme hemen git iyi bir doktora muayene ol gerekli işlemleri yaparlar...tecrübelrim var ...sevgiler canım umarım gönlünce olur herşey....

bide bu kan tesi yani rakamlı olanlar kaç saatte veriliyor.benım yaptırdıgım yontemde 10 dk da verdiler :çok üzgünüm:

bide bu kan tesi yani rakamlı olanlar kaç saatte veriliyor.benım yaptırdıgım yontemde 10 dk da verdiler :çok üzgünüm:

kanda beta hcgden bahsediyorsun galiba,1-1,5 saatte sonuç alabiliyorsun ama idrar testindende sonuç alabilirsin...allah gönlüne göre versin arkadaşım...

çok sağolun arkadaşlar ...
merakla bikaç günün daha geçmesini beklıyorum.Çünkü siteyi incelediğim kadarıyla benim gibi kan testi yaptıran hiç olmamış..
Allah isteyen herkesi hayırlısıyla cocuk sahibi yapar inş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…