El Sanatları Hem tac,hem kanat,hem de sihirli cubuk kullanan cizgi filmi kahramani hangisi ?

delimelek2170

Guru
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2009
970
125
Arkadaslar merhaba....BIr ay sonra kizimin dogum gunu var,2 yasina girecek insallah.Ne giydirecegime bir turlu karar veremedim.Yani aklimda bir kac sey var ama kesinlestiremiyorum.Bana yardimci olurmusunuz?...BOyleki,ben kelebek kanadi,tac ve sihirli cubuk almayi dusunuyorum onun icin,ama bunun ucunu de kullanan hangi cizgi filmi kahramani var bilmiyorum.Tinkerbelly var,oda tac kullanmiyor,ama ben kizima tac da takmak istiyorum.Bu ucunu de kullanan hangi cizgi filim kahramani var arkadaslar?...Gecen yil beyaz bir tutuye benzer elbise giydirdim,bu sefer pembe giydirmeyi dusunuyorum.Tinkerbellyni istememin diger sebebiyse tinkerbelly saclarini topluyor,oysaki kizimin o kadar guzel kivircik ama cok da uzun olmayan saclari var ki,onlari toplarsam dogru durust toplanmaz,hem de saclarini doktugum zaman daha guzel oluyor....Lutfen yardim edin...Elbiseyi siparis etmem lazim bir kac gune....

winx var bazen taç da takıyolar

ama neden illa bi adla arıyosunuz ki aparatları ayrı ayrı alabilirsiniz.. uygun bi elbise arkasına kanatlar tac ve degnek hepsini ayrı ayrı bulabilirsiniz

Yani belli bir kahraman olmasada olurmu demek istiyorsun,guzel olurmu?:96:...Mesela tutuyla bunlari giydirsem olurmu,karisik bir sey olmus olmazmi sence?

Çok daha güzel olur bence :) kabarık bi elbise giydirirsiniz kanatlar takarsınız ayrıyetten taç ve sihirli cubuk :81: hem böyle daha güzel malzemeler bulabilirsiniz

Aslinda benimde aklima boyle yapmak gelmisdi,ama ne biliyim,karisik gibi gorunurmu diye dusunmekden bir turlu karar verememisdim,sizler beni yureklendirdiniz,tesekkurler....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…