Güneş Kremleri hem güneş koruyucu, hem de bronzlaşma sağlayan güneş kremleri

Güneş kremleri, bronzlaşma

kirmizigitar

Guru
Kayıtlı Üye
4 Mart 2011
10.375
11.989
başlığa böyle başlayınca anlamsız oluyor farkındayım. işte google bana bu yüzden cevap veremedi diye size danışıyorum:)

bir arkadaşımdan hem bronzlaştırıcı mendil etkisi hemde güneş koruyu özelliği olan bir krem olduğunu duydum ancak adını unuttum tatile ilk çıktığımızda o ilk güneşlendiğimiz günkü beyaz peynir halimizde az da olsa faydası olur diye düşünüyorum. varmı böyle bir ürün bilen kullanan?

Garnier 20 faktör iyi canım güneşlenmeye başlayınca hemen bronzlaşıyorsun ben beğeniyorum .

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Nivea yeni çıkardı güneş koruyucu hemde bronzlaştırıcı canım reklamlarda dönüyo bende ondan almayı düşünüyorum

kızlar bu ismini verdiğiniz ürünler sürdüğünüz anda güneşe çıkmadan bronzluk sağlayan ürünler mi? yoksa kolay bronzlaştıran ürünler mi?

Ben de garnier 30 faktör hem koruyucu hem de bronzlastirici aldim. Yarin gidiyorum tatile, sonucu paylasirim :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu arada söylemeyi unuttum, güneşlenmeden değil, güneşlenme sırasında hem koruyor hem de bronzlaştırıyor.

Kizlar bikac gun once yazmistim sonucu paylasacagim diye.. sonuc su: eger beyaz tenli iseniz yetersiz kaliyor korumasi.. omuzlarim yine kizardi. Cok aci verecek kadar kizarik degil ama yine de o kasinti ve kirmizi renk pesimi birakmadi :/ en cok omuzlar aliyor gunesi malum. Ama vucudumun diger bolgelerindeki bronzlasmadan memnunum. Omuzlarinizi biraz daha fazla koruyun sadece :) mutlu tatiller ❤

Aradığınız şey sürünce bronz gösteren kremse rimmel markasının var. Watsonslarda satılıyor.

Bir nevi vücut fondoteni. Ama suyla temas edince çıkar haberiniz olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…