Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri hem göğüslerim büyüsün hem de kilo alayım diyen bayanlar buraya :)

ozgemy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
49
0
arkadaşlar ben kilomdanda göğüs ölçümden de bir hayli rahatsızım uzun zamandır forumlarda vs. bu konuyu araştırıyorum. ve arastırdığım bilgileri toparlayarak şöyle bir kanıya vardım :)
arı polenini çoğumuz biliriz şöyle bir şey varmış; pekmez gibi arı polenli harnup bunun yanında kara üzüm çekirdeği tozu ve nar çekirdeği tozu kullanarak takviyede bulunuyoruz ayrıca bunlarla beraber adaçayı içip bol bol kivi tüketirsek kürümüzü tamamlamış oluyoruz. sen denedin mi dersen hayır denemedim yarından itibaren denemeye başlıycam önce sizlerle paylaşmak istedim faydası olmazsa zararıda olmaz hiç değilse :) fakat bna etkili olacakmış gibi bu özel kürüm :)) kivi ne alaka derseniz böyle bir etkisi varmış doktor tarafından söylenmiş.haydi bakalım deneyelim görelim.

benim kararım kesin yarın sabah aktarlar açılınca başlıyorum. zayıflamaya mı iihtiyacın var ?

evet canım en çokta göğüslerimden:KK14: umarım bu kür işinize yarar istediğinize kavuşursunuz

sanırım 1 ay kadar oldu bu topiği açılı ve ben 52 kilo oldum göğüslerim büyüdü denemez ama mutluyum yinede. yazdıklarımıda harfi harfi uygulamadım aslında en iyi yaptığım şey uyumadan önce atıştırmak ve üzerine 1 bardak sütle harnup pekmezi tabi gün içinde de hiç aç bırakmadım kendimi.birde b vitaminine basladım ve iştah açtığı söylenen apikobal şurup içtim şimdi biraz ara verdim yine devam edicem şurup ve vitamine.çünkü vücudum 55 56 ya kadar kaldırır diye düşünüyorum.

kaç kilo aldın peki onu yazmamışsın.. rahat 6-7 kilo almak istiyorum ama ben hayvan gibi yemek yiyen bir insanım hatta az önce şu saatte dilimlenmiş muz üzerine bal döküp bi güzel götürdüm ama olmuyo:KK43:

X