Gebeliğe Hazırlık Hem adet hem hamilelik???

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

rrsbaq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2024
4
1
23
Arkadaşlar merhaba eşim ile bir hafta önce korunmasız ilişki yaşadık gebelik için 5 gün öncesine kadar korunmasız ilişkimiz devam etti
Sonrasında kasık ağrılarım başladı adetime 4 gün vardı bende adet olmadan erken gebelik testi yaptım silik çizgi çıktı ama tam günümde adet oldum hem adet olup hemde hamile kalan var mı aklım çok karıştı lütfen yardımcı olun

Var. Belki adet kanamasi olarak görülmesede bazı hamile kadinlar heray adet gibi kanama görebiliyor. Yerinizde olsam kan testi yaptırıp doktora giderdim. Gebeyseniz kanama herzaman bir soru işaretidir.

Bilemiyorum ki mide bulantım oluyor akşama doğru reglim hiç olmadığı kadar ağrılı geçiyor reglim bittikten sonra test vermem daha uygun olacaktır değil mi
Kan ver şuan bile çıkar ama sanmıyorum hamile olduğunu. Çünkü daha 1 hafta önce korunmasız ilişkin olmuş, mide bulantın ve ağrıların reglinle ilgili. Bundan sonraki ilişkini yumurtlama dönemine denk getirmeni öneririm. Regliye yakın oldukça tutma ihtimali zorlaşıyor.

Bilemiyorum ki mide bulantım oluyor akşama doğru reglim hiç olmadığı kadar ağrılı geçiyor reglim bittikten sonra test vermem daha uygun olacaktır değil mi
Bence beklemeyin hemen test verin ya gebeyseniz? Belki düşük yapıyorsunuz veya riskli gebelik müdahale gerekebilir bebeğin tutunması için. Bence hiç beklemeden hemen doktora gidin.

Kan ver şuan bile çıkar ama sanmıyorum hamile olduğunu. Çünkü daha 1 hafta önce korunmasız ilişkin olmuş, mide bulantın ve ağrıların reglinle ilgili. Bundan sonraki ilişkini yumurtlama dönemine denk getirmeni öneririm. Regliye yakın oldukça tutma ihtimali zorlaşıyor.
Bilmiyorum ki bi umut olarak :)

Merhaba arkadaşlar evliyim korunmasız ilişki yaşıyoruz eşimle normalde düzenli adet gören bir insanım adet dönemimim gelmeden 1.2 gün önce ağrılarım başlardı benim ama bu ay adetimi 15 gün kala bel ağrılarım sırt ağrılarım ara ara kramplar girmeye başladı adetim 2.gün gecikti 3. Gün adet oldum sormak istediğim şey adet olupta hamile kalanlar varmış yaşayanız varmı hala sırt ağrılarım uyukluyorum devam ediyor alt karın ağrım çok fazla ağrıyor

X