hediyesini kapan gelsin,sihirsensinin doğum günü bugün

doğumgünümü deliler gibi mutlu ve doyasıya yaşadığım hayatıma anlam katan beni canı gönülden seven tüm dostlarıma teşekkür ediyorum....
iyi ki varsınız.....
HEP YANIMDA OLUN Kİ HEP YANINIZDA OLABİLİYEM....
SİZİ SEVİYORUMMMMMMMM....a.s.:1hug:
BENİ BUGÜNLERE GETİREN SEVGİLİ CANIMDAN ÇOK SEVDİĞİM ANE VE BABAMA ,ROUGE ABLAMA VE KARDEŞİME VE BENİ DOYASIYA MUTLU EDEN EŞİME HERŞEYİME VE CANIMI FEDA ETSEM BİLE ANLATAMADIĞIM KADAR ÇOK SEVDİĞİM KIZIM KAYRAMİRA MA,BERFİNSENA MA,ROUGE ME,LİBERT75 İME,MLTM87 ME,MAVİŞ87 ME,DITISANNEME,GÜLÇİNO6 MA,ÖZLOŞ06 MA,DERDİLAY IMA,TERLİK ÇİĞİME,KAHVEKOLK İME,DMT38 İME,SARDUNYA ZAKKUM UMA,TİMMY ME,YENGEÇ BURCU MA,VELVEDİME,SARIBÖCÜGÜM EEGEME VE BENİ SEVEN ADINI UNUTMUŞ KADAR HEYECANLADIĞIM BENİ AFFEDECEK TÜM DOSTLARIMA VEDE KK MA BENİ BU MUTLULUĞU YAŞATAN ARKADAŞLARIMLA TANIŞMAMA VESİLE OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.......

Son düzenleme:
:çok üzgünüm:senağlama:çok üzgünüm:
kızzzzzz
heyecan ,çoşku,mutlulukherşey bir arada bebğim ben sana nasıl unutayım ki yaaaa....
Ama bu densizliğim için beni affet seni çok seviyorummmmm.....
Teyzesine kızdığını duyrsa benim yeğenim çok üzülür ama ya!

canımmm ne demek küçük bir kapris o kadar....
mutlu seneler hayatım....
asla densizlik değil haksızlık etme ben şimardım sadece o kadar........
..

Ya kızlar topic silinmeden yetiştim allahtan yoksa var ya kahrolurdum bu kadar güzel yapılmış emek verilmiş sevgileri görmesem deli olurdum ya.........

[sıze=3]canımmm ne demek küçük bir kapris o kadar....[/sıze]
[sıze=3]mutlu seneler hayatım....[/sıze]
[sıze=3]asla densizlik değil haksızlık etme ben şimardım sadece o kadar........[/sıze]..
canım benim ya şımar hakkındır doyasıya.....
Canına sağlık oh bee!

bende kutlamıştım ama...benneyaptımki
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bende kutlamıştım ama...benneyaptımki
:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:
YAAAAAAAAAA
:bbo: TOPİC SİLİNDİ YA AMAN ALLHIMA YA AFFET BENİ YA NOLUR...
BÖLE YAPARSAN MUTLULUĞUMBÖLÜNÜR Kİ..... AFFET BENİ DE GÜLSÜN ŞU GARİBİN YÜZÜ:bbo:

sen çok daha iyilere layıksın ama burdan elimizden gelen bu kadar:1no2:

canım tüm güzellikler seninle olsun yaşadığın sürece gül yüzün solmasın :Saruboceq:

seni tanıdığıma ve özel gününü kaçırdığıma nasıl mutlu olduğumu tahmin bile Şenizedemezsin canım arkadaşım benim:1hug:a.s.

tanışmak kısmet olmadı ama bu sayfayı görünce doğum gününü kutlamak istedim.
doğum günün kutlu olsun canım... sevgiler... a.s.

sen kaçsanda ben seni yakalardım canım merak etme....
Seni seviyorum varlığınla beni ödüllendirdiğin için bir ömür boyu mutluluklar diliyorum......
Hep yanıbaşımda ol yeter!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…