El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

hım anladım canım bol kazançlar sanahihoyyyt

talinn özellikle senin yorumlarını bekliorum canım:)

canım güzel olmuşlar ama dediğin gibi resmin kalitesi çok kötü
bulanık çıkmış hep resimler
bi de link vereceğine sayfaya resmi eklersen açmak daha kolay olur canım
ellerine sağlık
yaptıkça daha da güzelini yapacaksın
a.s.

Öncelikle size teşekkür ederim Talin hanım. Çok güzel şeyler yapmışsınız. Görünce hemen iş yerinden çıkıp markete ve kırtasiyeye gidip malzemeleri aldım. Yaptım çok güzel oldu, şimdi iş yerime koydum. Herkes çok beğendi... Teşekkürler...

rica ederima.s.
deneyip uygulamanıza ve beğenilmesine çok sevindim
sevgilera.s.

talincim merhaba.sabunlarindan yaptim ilkler acemice olsada ikinciler güzel oldular.desenli peçete bulmakta zorlandiğim için ana okulu dergisinden kestiğim karikatürlerle yaptim hayvan resimleri çocuk resimleri falan çok güzel oldular.arkadaşalarada fikir olsun 2 6 yaş arasi satilan okul öncesi dergileri bizm sabunlar için kesilmiş kaftan.
Talincim çok sağolasin bu güzel bilgileri bizimle paylaştiğin için.resim koymayi beceremedim maalesef.

talin'cim çok hoş ellerine sağlık.
ben de banyom için deşik bir süs arıyordum. ve sabun manyağıyım:roflol:
marketlerde sabun reyonlarında kendimi unutuyorum. :)
ben de denemek istiyorum umarım beceririm.
sepetli olan çok iyi bir fikir oldu. çamaşır makinamın üzerine koymak için deneyeceğim.
yaptığımda sonuçlarını paylaşırım. a.s.

Son düzenleme:
talin bu fikri bizimle paylaştığın için öncelikle çok teşekkürler çok hoşuma gitti ve ben de yaptım nasıl olmuşş

Son düzenleyen: Moderatör:
ellerine sağlık perşle'cim
çok güzel olmuşlar
cıvıl cıvıla.s.

benim anlamadığım birşey var bu kadar deseni hangi peçeteden bulcaz bide o peçete üstünü boyarken yırtılmıyormu bende bunlardan yapmak istiyorum anneme..yardım ederseniz sevinirim

bugn aklıma koymuştum bu sabunları yapacam diye gttim hemen sabun ve uhu aldım nazar boncuklu yaptım bi tane.çok kolaymış gerçekten yapımı.çok güzel oldu teşekkrler

benim anlamadığım birşey var bu kadar deseni hangi peçeteden bulcaz bide o peçete üstünü boyarken yırtılmıyormu bende bunlardan yapmak istiyorum anneme..yardım ederseniz sevinirim

bugn aklıma koymuştum bu sabunları yapacam diye gttim hemen sabun ve uhu aldım nazar boncuklu yaptım bi tane.çok kolaymış gerçekten yapımı.çok güzel oldu teşekkrler

sanırım uygulamalı olarak yapınca anlamışsınızdır
yaptıklarınızı burada bizimle paylaşırsanız sevinirim
sevgilera.s.

yılbaşı konseptli mumlarım

bunları oğlumun okulununda ,okul yararına yapılacak kermeste satmak için hazırladım kızlar

çok güzel olmuşlar canım
bravo valla hemen alıp yapmışsın:teytey:
ellerine sağlık

cokkkk super olmus ellerınıze,emegınıze saglık.a.s. bu resımler pecete degılde bı dergıden sevtıgımız yada cıktı aldıgımız resımlerde olabılırmıı.pecetenın kagıdının ınce olmasının bı etkısı varmı? sadece ojeylemı yapıstırabılırız dekupaj tutkallarıyla yapıstırabılırmıyız.
ben bı anaokulunda gamyoncuiremsuel sanatları ogretmenlıgı yapıyorum bu sabunlardan ogrencılerıme yaptırmak ıstıyorumda...a.s

sıtede yenıyım dee yanlıs alıntı yapmısım kusura bakmayın
sabun resmını alacaktım ama alamadım sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…