Hediye

mehtap51

Guru
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2007
801
8
44
oğlumun 5 ocakta doğum günüvar.2.sınıfa gidiyor.ona doğum gününde hediye olarak bir günlük almak istiyorum.sizce günlük tutmak için yaşı küçük mü?
oğlum cedrit diye bir çizgi film izliyor.orada görünce aklıma geldi.birde onu yaşadıklarını öğrenmek ve yazısının daha güzelleşmesi içinde faydasım olur gibi geldi.oyuncak ve kıyafet düşünmüyorum.onları hep alıyoruz.farklı bir hediye gibi geldi.sizne dersiniz.sizçocuklarınıza ne hediyeler ?

Bırakın çocuğu olmayı evli bile olmayan biri olarak cevap vericem ama bence güzel bir hediye,çok ta güzel düşünmüşsünüz.Yazısının gelişmesinden ziyade kendini tanıması ve ifade edebilmesi için çok güzel bir metoddur.Benim ilkokul günlüğüm halen hatıra olarak duruyor,yazdıklarım tabiki çok basit şeyler şimdi okurken gülüyorum :dance:
Çok faydalı olacağına inanıyorum,sadece erkek çocukları kızlar kadar ilgi gösterir mi o konudan çok emin değilim.Giysi,oyuncak eminim herzaman aldığınız şeylerdir,çocuğunuzun gelişimi için faydalı bir hediye bence..
Bu arada şimdiden kutlarım doğumgününü,kocaman sağlıklı,mutlu,sevgi dolu bir ömrü olsun inşallahhhh.

Son düzenleme:
çok güzel bir hediye düşünmüşsünüz ancak bir erkek çocuk ne kadar mutlu olur bu hediyeden..şimdi o kafasında neler kuruyordur:))) 1.sınıfa giderken yazdığım günlüğü buldum kargacık burgacık büyük harflerle bu akşam yine makarna vardı ama ben yemedim yazmışım:))))ilk ve son yazım o olmuş bidaha da yazmamışım..erkeklerin pek günlük tutmak isteyeceğini sanmıyorum isterseler de sanki 8 yaş biraz erken gibi ben bu son yazıman sonra bidaha 12 yaşında günlük tutmaya başlamıştım...

Bence de güzel düşünmüşsün cnm. Ama Sahra arkadaşıma katılıyorum. Benimde oğlum var. Özel günlerde beklentileri çok farklı ama. Sınıftada çekiliş yapmışlar bu yıl. Anne ya inşallah kıyafet almazlar bana diyo kuzum...

konunuzu Bir Önerim Var bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

oğluma onu mutlu edecek bir hediye alacağız.patenli spor ayakkabı alacak babası.bende kendi adıma almayı düşünüyorum.oğlumu ikna etmek içinde cedrit çizgi filmini söyleyeceğim.

X