Hediye arayanlar icin bir fikir

Limanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
34
12
Merhaba herkese,
Bir yerde birinizin hediye fikri aradigini okudum ve sizinle esime gecen yil hazirladigim hediyeyi paylasmak istedim. Sevgililer gunune uyacagini dusunmuyorum ama onu degerlendirmek ve cesitlendirmek size kalmis!

Isin ozunde hediyem bir video idi. Bu videoyu hazirlamak icin tum aile bireyleri, benim ailem,arkadaslari hatta uzun suredir gormeyip ozledigi tum insanlarla iletisime gecip, telefonlariyla 5-6 snlik iyi ki dogdun dedikleri birer self-video :))cekmelerini istedim. Sagolsunlar bir cogu gonderdi. Daha sonra bu videolari windowsun moviemaker programinda birlestirdim. Ve ortaya cok sevimli bir video cikti. Bazi arkadaslari azcik gitar calmis mesela, kimisi calisken cekmis tum ofise soyletmis, kimisi oh 50 yasina girdin kutlu olsun diye espiri yapmis. Video inanilmaz keyifli oldu. Aile kisimlari duygusal oldu ve gercekten emek harcanan bi hediye oldu.

Umarim begenirsiniz, video birlestirmek sorun olursa ozel mesaj atin yardimci olmaya calisirim.

Sevgiler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…