Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

Yalnız ne olmuş biliyor musunuz eşim damla çikolatayı sıcakta bırakmış yumuşamışlar sonra da soğutucuya soğanların oraya koymuş bir süre biraz önce ağzıma biraz attım da baya baya soğan kokuyordu

Damla çikolata dedin de aklıma şey geldi evde yiyecek çikolata kalmayınca pasta için aldığım damla çikolataları avuç avuç yediklerim geldi aklıma te böyle aç durursun işte

Damla çikolata dedin de aklıma şey geldi evde yiyecek çikolata kalmayınca pasta için aldığım damla çikolataları avuç avuç yediklerim geldi aklıma te böyle aç durursun işte
Kız onu benim eşim çok yapar evde hep damla çikolata bulunur bazen leyla tostu yapıyorum pasta vs için kullanıyorum kullanıyorum hiç bitmiyor meğer adam gidip gelip avuç avuç yiyip sonra yenisini yerine koyuyormuş

Bugün yarım saat yürüyüş yaptım 1 buçuk litre su içtim grip olmuşum nane limon içtim iki bardak çay içmedim şeker tüketmemek için
geçmiş olsun canım hastaolmayancocuk diye insta hesabı varmış ordaki anne emzirirken kendisi yutuyomuş zeytinyağlı ballı sarımsaktı galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…