Hedef 22 Mayıs'a Kadar 55 Kilo Olmak

14 dk da 140 kalori süper ben 15 dk da en fazla 100 kalori yakabiliyorum süpersin ilkin çok zorlucak ama sonra alışacaksın devam🤩
Ya hala bacaklarım titriyor 3 seneden sonra ilk kez bu kadar zıpladım. Kalbim 151 attı bir ara bayılıyordum az kalsın. 🤣🤣🤣

Yavrum zorlama ya low impact yapalım bence sonra arttırırız
Adam ısınma da yapmıyor ki baktım direkt jumping jack olur mu :işsiz:
Ay bi de hiç sevmem jumping jack . Hareketin zorluğundan değil de benim üst beden büyükçe baya zıpladıkça canım acıyor. Sıkı sıkı bodyler giymem gerekiyor

Ay bi de hiç sevmem jumping jack . Hareketin zorluğundan değil de benim üst beden büyükçe baya zıpladıkça canım acıyor. Sıkı sıkı bodyler giymem gerekiyor
Canım kalbin zaten o kilonun yükünü taşıyor çok hızlandırma derim
Yani ben de zorlamıyorum o ayrı bir boyut
Biraz hızlansa yeterli :KK66:
Başka bi yanı da zaten yemeden kısıyoruz bi de böyle zorlarsak bu yol çekilmez olur ya

Niloyatospikk Niloyatospikk 60 kilo tabi o yapar 😂
Yakında bu spor ve açlık canıma yetti derse şaşırmam 😂😂

Canım kalbin zaten o kilonun yükünü taşıyor çok hızlandırma derim
Yani ben de zorlamıyorum o ayrı bir boyut
Biraz hızlansa yeterli :KK66:
Başka bi yanı da zaten yemeden kısıyoruz bi de böyle zorlarsak bu yol çekilmez olur ya

Niloyatospikk Niloyatospikk 60 kilo tabi o yapar 😂
Yakında bu spor ve açlık canıma yetti derse şaşırmam 😂😂
Korktum zaten görünce hemen yavaşlamaya başladım maks.130 benim için iyi. 112.9 çıktım bugün azıcık ucundan gördüm ya 112 yi o hevesle yapim dedim.

yaaa deliii :rolleyes: söylemiyosssoooonnn :KK71:Allah Allaaah
hormon ilacına başladın mı? :kahve:
112.5 olsaydım diyecektim hatta fotoğraf çekecektim ama 112.9 olunca söylemedim ne bilim 100 gr cık gidince ☺️
İlaca başladım canım bugün 2.gün yan etki kilo artışı veya azalması yapar diyor inşallah bende azalma olur🙏

Yavrum zorlama ya low impact yapalım bence sonra arttırırız
Adam ısınma da yapmıyor ki baktım direkt jumping jack olur mu :işsiz:
Isınma olsun istiyorsan önden 5 dk ip atla ben önden 5 dk ip atlıyorum ardından 15 dk lik yağ yakma videosuna geçiyorum yahu jumping jack en kolayı 😂burpee ye bak sen bi 😂😂

X