Gebeliğe Hazırlık Heal point erken gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adını hiç duymadım canım
Ya bende duymadım bizim eczacı değişik testler türetti 😇 beş dakka içinde var yok arası bişey çıkınca acaba test kötü mü dir merak ettim.

Eklentiler

• IMG_20220205_010139.jpg
    IMG_20220205_010139.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 689
Ben iki gün önce bu marka ile öğrendim hamile olduğumu. Bende çok araştırdım bişey bulamadım testle ilgili. Kan testi verdim hamileyim.
Cevap için öncelikle tesekkür ederim ve hayırlı olsun 😇❤️ kaç gün kala öğrendiniz bide ben ilk idrarla yapmadım. Yumurtlama günlerini değerlendirdik. Çok fazla kasık ağrısı ve biraz bulantı olunca şüphe duydum ama bat a daha 5günüm var. Resime bakabilir misiniz olabilir mi yoksa yersiz mi

Eklentiler

• IMG_20220205_010139.jpg
    IMG_20220205_010139.jpg
    32,1 KB · Görüntüleme: 494
Cevap için öncelikle tesekkür ederim ve hayırlı olsun 😇❤️ kaç gün kala öğrendiniz bide ben ilk idrarla yapmadım. Yumurtlama günlerini değerlendirdik. Çok fazla kasık ağrısı ve biraz bulantı olunca şüphe duydum ama bat a daha 5günüm var. Resime bakabilir misiniz olabilir mi yoksa yersiz mi
Tam adet günümde öğrendim ben canım. Çok hafif var gibi ama şöyle bişey diyeyim sözde erken gebelik testi olan bu test ile kaset test aynı anda aynı belirsizlikte gösterdi. Yani kasetlerden fazla bir fark yok gibi. Belirgin olmaması normal yani.

Bir de ilk idrarın değilmiş o da çok etkiler
İlgilendiğin için yani aynı testi yapmış tecrübeli olarak ki diğer arkadaşlarıma da saygım sonsuz ayrıca teşekkür ederim. Üç aydır deniyoruz bi taraftan gene tutmamıştır diyorum diğer taraftan bence oldu saçma bi ikilem. Bi kızım var bin şükür Rabbim olmayan herkese nasip etsin ❤️ bi kardeş çok istiyoruz ama hayırlısı. Bişey daha soracağım ayıp olmazsa hiç bi belirtin var mıydı dikkatini çeken. Geçen ay dolu belirti yaşadım su süt pıtırcıkları da dahil sonuç 3gün önce geldi rengli😂❤️

İlgilendiğin için yani aynı testi yapmış tecrübeli olarak ki diğer arkadaşlarıma da saygım sonsuz ayrıca teşekkür ederim. Üç aydır deniyoruz bi taraftan gene tutmamıştır diyorum diğer taraftan bence oldu saçma bi ikilem. Bi kızım var bin şükür Rabbim olmayan herkese nasip etsin ❤️ bi kardeş çok istiyoruz ama hayırlısı. Bişey daha soracağım ayıp olmazsa hiç bi belirtin var mıydı dikkatini çeken. Geçen ay dolu belirti yaşadım su süt pıtırcıkları da dahil sonuç 3gün önce geldi rengli😂❤️
Merhaba. Hamile kaldınız mı 2. Çocuğa ?

X