Pudra, Fondöten, Kapatıcılar HD fondöten kullanan var mı?

tugibu

pamuk prenses :))
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2010
599
5
hd fondoten kullanan varmı kızlar? bir çok markanın varmış..
özellikle bu Dior Capture Total Hd Fondöten barbi bebek görüntüsü yapıyormuş
bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

o kız bir sürü şey sürdü fondoten den önce zararı olmaz mı acaba tamamen cildi kapatıyor yani bir maske gibi çok etkili bişeye benziyor ya yazdığın o markayı baktım google de bulamadım Dior Capture Total Hd Fondöten bunu bulamadım ama bende arıyorum bu tarz bişe

izledim video'yu inanamadım yaa o yüz nasıl o hale geldi.. make up forewer hd bi deniycem onu teşekkür ederim

hd fondoten kullanan varmı kızlar? bir çok markanın varmış..
özellikle bu Dior Capture Total Hd Fondöten barbi bebek görüntüsü yapıyormuş
bilen kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

canım bu make up forever markası Bahçeşehir Akbatı AVM de vardı.ayrıca sephora mağazalarınada gelmiş MUFE .ama hepsinde varmı bilmiyorum.panora sephorada kesin var.fiyatıda 90 tl civarıydı.çokta uygun.elle sürünce çok daha iyi bir görünüm veriyor.mac 187 fırçayla denedim.pek kapatmıyor gibi.ayrıca kaşmir dokusunda sürerken çok net hissediyorsun.hd olduğu için oldukça kapatıcı.kıvam olarakta yağlı gibi.sivilce problemleri yaptığını okudum.ama cilde göre tepki veiyor sanırım.ben eskiden vichy dermablend NC 15fondöten kullanıyordum.oda çok güzeldi.ama artık eczanelerde bulamıyorum malesef.tabi o bu kadar sıvı değildi.daha kıvamlıydı.şuan mac studıo fıx fluıd nc 15 kullanıyorum.ama MUFE de harika...

en kısa sürede bi denemeliyim yeni aldığım chanel mat lumiere idare eder nitelikte çok fazla beğenmedim bebek gibi duracak bişeyler arıyorumm mac studıo fıx nc 25 var bende ama uzun süre kullandığımda sivilce yapıyor
biriside Guerlain Parure Gold tavsiye etmişş..

Guerlain'e de bakmak lazım.Güzel bir ürün bulursan mutlaka bizimlede paylaş hepimiz aynı arayış içindeyiz:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…