hcg....

Hadise_5426

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2009
90
2
36
arkadaşlar merhaba bir kere daha yazmıştım ama yayınlanmadı nededini anlamadım. 2 yıllık evliyim adet düzensizliğim vardı Tembel yumurtalık teşhisi koydu doktorum. Sonra adetlerim düzenli gelsin diye Progestan adetin 5. günü de klomen almaya başladım sonra beni kontrole çağırdı gün verecekti. 3-4 kere gittim olmamış dedi ve sonunda oldu bir iğne yazdı aşı gibi vuruldum günaşırı yapmanız gerekiyor dedi. Sonra adetim yine 1 hafta gecikti hiç umudum yokken gebelik testi aldım ve yaptım 2 çizgi çıktı ama inanamamıştım sonra kan testi yaptırdım 721 çıktı oradaki doktor hamilesin dedi bende yarın kendi doktoruma göstericem ama halaa inanamıyorum. Belimde çok ağrı var artı gööğüslerde hassasiyet.... sizce ben hamile miyim?:nazar:

canım en doğru sonuç kanda çıkar ve 5in üzerindeki değer pozitiftir senin 721 çıkmış tebrik ederim hamilesin..a.s.

nekdar güsel e hamilesin işte testtede çıktı hcg değerinde düşük ama hamilesin oda yeni oldundan dolayı sanırsamm.. umarımsorun yoktur hamişsindir canımm gözünaydınm darısı başıma :)

tebrik ederim canım hamilesin değerinde gayet güzel benim adetim geçeli 4 gün olmuştu 230 çoktı değerim şu anda 22 haftalık hamileyim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

aminnnn arkadaşlar Allah'ım olmayanlara da versin herşeyin hayırlısı.... Allah sağlıklı bir şekilde Dünyaya getirmeyi nasip etsin...

canım tebrik ederim hamilesin zaten söylediklerinde hamilelik belirtisi Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

5 den yuksek olunca pozitif benimki 33 çikmisti iki hafta once hamilelik baslangici demislerdi , tebrik ederim sizi hamilesiniz :)

X