HCG TESTİ YORUMU TECRÜBELİ ARKADAŞLARININ YORUMLARINA İHTİYACIM VAR..

Ozlem Yuksel2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2024
29
15
30
Kızlar tekrardan merhabalar. Dün 2 farklı İdrar testinde birisi erken gebelik testi diğeri kaset test ; pozitif gördükten hemen sonra hastanede kan verip beta testi yaptırdım hcg değerim 171 çıktı. Daha regli olmama 5 gün var. Önce ki aydan itibaren ortalama toplam 25 gün aralıkta sürekli gün aşırı eşimle birlikte olduk dün test yapılan güne kadar.. Bu değeri ve regli tarihine 5 gün kala çıkmasını yorumlarsınız ? Ne tavsiyeleriniz vardır ? Daha ilk gebelik olacağı için biraz acemiyim kusura bakmayın. Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Beta değerinin kaç çıktığının önemi yok. Önemli olan 2 günde bir iki katı artış olması.
2 gün sonra tekrar kan vermen gerekiyor yani. Hayırlı olsun inşallah sağlıkla artar

2 gün sonra yaptır artarsa sağlıklı gebelik zaten değer anca adetten sonra güçlü artıyor.

Beta değerinin kaç çıktığının önemi yok. Önemli olan 2 günde bir iki katı artış olması.
2 gün sonra tekrar kan vermen gerekiyor yani. Hayırlı olsun inşallah sağlıkla artar
Teşekkür ederim yanıtını yorumunuz için Peki Regli gününden sonra mı 5 gün sonra mı hızlı artar veya şuan periyodik 2 günde mi artış olur ?

Haydi hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin inşallah Darısı bana ve tüm isteyenlere

Eki Görüntüle 3469264 benim test sonucum da böyle anlamadım ne oluyor bu
Merhabalar Beta Hcg ; 5 ve üzeri değerde pozitif deniliyor. Sonrada 5 üzeri hcg değerin 2 günde bir artışı takip ediliyor.. Sizin sonucunuz
5 in altında olduğu için gebelik var şeklinde değerlendirme yapılmıyor negatif oluyor. Hamilelik mi istiyordunuz?

1 hafta geçmiş üzerinden sonucunuz nedir)hayırlı olsun.beta kaç olunca bakılıyor şimdi keseye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…