HCG pazartesi 4,89 bugun 28,11 ???

tgbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
65
0
HCG pazartesi 4,89 bugun 28,11 son adet 13 ocak. nasıl deger artışım normalmi kızlar :ecrin_bebek:

canım değerin normal çıkmış sanırım adetine yakın hamile kalmışsın. biraz daha beklemen gerek merak etme inşallah herşey iyiye gidecek şimdilik artması gereken şekilde değerin. biraz daha zaman. hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip eder Allah sana hamileliğin hayırlı olsun. tebrikler. sevgiyle kal.

değerin güzel canım ama doktoruna sormanı tavsiye ederim...

hayırlı olsun bebeişiniz :)

canım değerin normal çıkmış sanırım adetine yakın hamile kalmışsın. biraz daha beklemen gerek merak etme inşallah herşey iyiye gidecek şimdilik artması gereken şekilde değerin. biraz daha zaman. hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip eder Allah sana hamileliğin hayırlı olsun. tebrikler. sevgiyle kal.

teşekkür ederim cnm herkez ögrendıgınde degerlerı daha yuksek benım adetım gectıgı halde deger az sanırım adete yakın hamıle kaldım senınde dedıgın gıbı umud edıyorum bende yarın dr. a gıdıcez daha kese falan gozukmez ama en azından onlem amaclı gideyım ıstıyorum sanırım yrn dr umda tekrar kanda bakar deger artar ınsallah :Saruboceq:

değerin güzel canım ama doktoruna sormanı tavsiye ederim...

hayırlı olsun bebeişiniz :)

cnm tesekkur ederim yarın ıcın dr. dan aldım randevu daha kese falan gozukmez ama onlem ıcın gıdeyım hem testım tekrarlanmıs olsun.içim rahat etsin insallah hersey yolundadır

belki kişiden kişiye göre değişir ama ben tam adet günümde hamile olduğumu öğrendiğimde değerim 42.55 ti.4 gün sonra 1350 olmuştu.ama belli olmaz belki seninkinde farklıdır

degerlerın pazartesı 4.89 perşembe gunu 28. ise her gün ikiye katladıgında gayet normal bır deger ortaya çıkıyor canım hayırlısı olsun inşallah....hamişsin ama canım bu sonuçlara göre

teşekkür ederim yorumlarınız için kızlar bugun dr.a gıdıyorum müjdeli haberleri yazarım inşallah. ve tüm isteyenlere tez vakıtte saglıkla bebiş haberleri diliyorum :ecrin_bebek:

X