Hcg oranı

Doktora gittim kese gördü o yüzden kan testi istedi ama saat geçtiği için sonucu gösteremedim. Evde test yaptığımda da biri net biri silik çizgi çıkmıştı. Kahverengi lekeyide görmüştüm. Bugün adetimin geçikmesinin 7. günü. E nabızdan baktım sonuç 2580.3 yazıyordu. Umarım gerçekten hamileyimdir 🙏😔

Doktora gittim kese gördü o yüzden kan testi istedi ama saat geçtiği için sonucu gösteremedim. Evde test yaptığımda da biri net biri silik çizgi çıkmıştı. Kahverengi lekeyide görmüştüm. Bugün adetimin geçikmesinin 7. günü. E nabızdan baktım sonuç 2580.3 yazıyordu. Umarım gerçekten hamileyimdir 🙏😔
Yani kese gördüyse gebelik kesinleşmiştir betaya gerek bile yok ki :) hayırlı olsun

Birde bişey sormak istiyorum herkes hcg değerini iki ya da üç basamaklı sayılarla söylüyorken benim neden 2580.3 burda da kafam karıştı.

Son adet tarihim 25 Temmuz. Bugün doktora gittim test felan verdim değerim 7 bin küsürlere gelmiş. Kesemde 9 cm den 14 cm e kadar büyümüş. Ama henüz bebekle alakalı bişey demediler. Acaba kesem boş mu 😔

Son adet tarihim 25 Temmuz. Bugün doktora gittim test felan verdim değerim 7 bin küsürlere gelmiş. Kesemde 9 cm den 14 cm e kadar büyümüş. Ama henüz bebekle alakalı bişey demediler. Acaba kesem boş mu 😔
6.haftadasınız sanıyorum, 8e kadar yolu var bebişkonun. Ultrasonunuz var mı elinizde

053BEBC1-9832-43BB-BF76-7AB2C306DB93.jpeg

Son adet tarihinden hesaplıyorlar ama ben 5 Ağustosta yumurtlamama 3 gün kalmıştı o zaman ilişki olmuştu yani o gün hamilelik durumum oluşmaya başladı bence o yüzden 6 haftalık olmaması lazım.

Birde bugün gittiğim doktorun ultrasona bakması uzanmamla kalkmam bir oldu. O kadar kısa sürdü ki baktı kesen büyümüş dedi bıraktı o kadar. Detaylı bakmadı bile.

Son adet tarihinden hesaplıyorlar ama ben 5 Ağustosta yumurtlamama 3 gün kalmıştı o zaman ilişki olmuştu yani o gün hamilelik durumum oluşmaya başladı bence o yüzden 6 haftalık olmaması lazım.
Yani o herkeste öyle aslında, ben de adetime 10 gün kala olan ilişkiden hamile kaldım ama haftası son adet tarihimle uyumlu. Hesaplama yolu o. Az daha bekleyin ya içi dolu gibi

Gerçekten dolu gibi mi doktor çok çabuk bakıp geçti bende bakınca pek anlamıyorum ama endişeliyim. İlk hamileliğim.

X