HCG kan testı

rapunzel_2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2008
106
6
kızlar test sonucum 0,595 cıktı doktor normal bır değer olduğunuu sonucun pozıtıf olduğunu soyledı ama kadın doğuma gozukmemı ıstedı belkı baska bısey olabılır dedı.ne olabılır kı sordum ama acıklayıcı bı sebeb soylemedı.sızce ben hamılemıyım yaaa.fisfisfis

Belki hcg iceren bir ilac filan kullandiysan ondanda cikmis olabilir yani bunun gibi sebeplerdir heralde..

Hayirlisi olsun hakkinda canim..

canım bende seni merak ediyordum doktor pozitif demiş ya başka ne olabilir yani birde diyorlar ya 2 günde bir katlar mış diye bence sen pazartesi bi kadın doğuma git hem tekrar bakarlar hemde değerin artmış olur için rahatlar inşallah herşey yolunda gider canım.

değer düşük olduğu için gebeliğin sonlanma ihtimali var dikkat et. bende kadın doğumcuya gitmiştim 39 çıkmıştı yeni gebelik 10 gün bekleyelim demişti ama 10 gün içinde bebişim tutunamadı. bir gebelik varsa çok dikkat et ağır kaldırma özellikle stres sinir yasak bunlar çok etkiliyor. inşallah hamişsindir.

bu değer negatif değilmi bende çarşamba günü yaptırdım sonuç 0.243 çıktı ben dr a göstermedim ama ben negatif diye düşündüm 5 in üstündeki değer pozitif olmuyormu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…