HCG hangi değerlerde olduğunda evde yapılan idrar testlerinde çıkar

tgbc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2009
65
0
HCG hangi değerlerde olduğunda evde yapılan idrar testlerinde çıkar CADIARZU
bilginiz varmı kızlar

5 in üstünde oldugunda çıkar tahmınımce...... yani silik de olsa çıkar...

canım benim kanda 6.49 çıktı ama idrarda negatif çıkıyo ne iş anlamadım bende yarın tekrar kan testi yaptırıcam inşallah hamileyimdir

kızlar ben de baya bir ümitlenmiştim hala da ümidim var aslında..çünkü çok mide bulantım var adetimi 1 gün geçti yrn sabah sabah idrarıyla yapacaktım testi ama dayanamadım..akşam yaptım tek çizgi çıktı tabi..baya üzüldümm..inşallah hamileyimdir arkadaşlar..biraz daha beklemem gerekiyodu sanırsam..

cnm hemen uzulme bende adetım gecınce 3-4 kez evde test yaptım cıkmadı. adetımın 4. gunu kan verdık pazartesi deger 4.89 cıktı sınırda dedıler tekrarlatmamı soledıler carsamba yanı dun tekrar verdım 28.11 olmus yanı yukselıor degerım cık sukur oyuzden evdekı testlere pek guvenme degerın kucukse cıkmayabılır . zannedersem bende adetıme yakın hamıle kaldım gec yumurtladım demek yarın dr a gıdıyrm bakalım degerım katlamısmı hayırlı haberler olsun hepımız ıcın opuyorumnanaktan
oysakı bende uzuluyordum kımılerı adet olmadan bellı oluyor dıye ama yumurtlama zamanlarını bılemıyoruz oyuzden umitsızlık yok devam testlere kaydirigubbakcemile5

Idrar testinde cikmasi icin HCG en az 25 degerin üstünde olmasi gerekir. Ezcanede aldiginiz testlerin hassasiyeti 25mlu ama bazi hassas testler daha düsük yani yeni baslayan gebeligi bile saplaya bilir. Simdiki en hassas testler 10mlu kadar ölcebiliyor yani HCG hormonu en az 10 degerde olmali ama bazen gebelik hormonu idrarda daha gec cikabilir buda kisiden kisiye farklidir.

teşekkür ederim cnm bilgin için demek ilk günller ondan cıkmıyormus benımde testlerde. demekki ümidimizi yitirmiyoruz tekrarlamaya devam testleri opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…