hcg deqeri

karabocuq

rabbim sana emanetizz
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
3.301
0
kızlar perşembe günü doktora gittim adetim 2 gun gecikmşti kan tahlılı yaptı degeri 88.42 cıktı biraz düşük dedi bunun için ptesi tekrar gidicem tekrar kanda bakacak degerim yukselirmi yada normalmi tahminme göre ekimin 6-7-8 de yumurtlama olmştr eger o zamanlarda ise bebek daha cok yeni sizce deger normalmi:26:

canım dğer düşük ama gün asırı git doktora yani şayet 2 katına cıkarsa hamilelik vardır ki zaten değerler belirli hamilelik var yani :d

canım dğer düşük ama gün asırı git doktora yani şayet 2 katına cıkarsa hamilelik vardır ki zaten değerler belirli hamilelik var yani :d

ewet doktorda öle dedi ptesi tekrar cagırdı yanına bakalım inş yukselır o zamana kadar tahmınıme göre saten 1.5 yada 2 haftalık olması lasım :))

ewet doktorda öle dedi ptesi tekrar cagırdı yanına bakalım inş yukselır o zamana kadar tahmınıme göre saten 1.5 yada 2 haftalık olması lasım :))

biz bu kadınlar cok aceleciyiz ya bnde catlamıstım erken gittim sen gibi büyük ihtimalde bende3 4 5 yumurtlama günüm oluyo bazı kadınlar adet gecikir gelir diye bekler 1.5 aylık falan oluyo ya biz nie böleyizki

biz bu kadınlar cok aceleciyiz ya bnde catlamıstım erken gittim sen gibi büyük ihtimalde bende3 4 5 yumurtlama günüm oluyo bazı kadınlar adet gecikir gelir diye bekler 1.5 aylık falan oluyo ya biz nie böleyizki

aman napalım :)) heycanlı kadınlarız bizz ben adet olmam gereken gün olmayınca akşamına test yapmştm ve silik çizgi cıkmıştı :))) bi sonraki günde doktorda aldım solugu deger aslında normal ama dedi artmasını bekliorz dedi ay inş artar (

artıo ANNESİ MERAKLANMA sen bn adetten 2 gün önce gittim 17 ekimde 157.1di 19 ekim adet günümde gittim 374.8 cıktı 21 ekimde tekrar gittim 1008 cıktı yani fırlıo canım kesemi gördüm ben inş. rabbim sanada nasip eder bu duyguyu beraber paylaşırız.

inş cnm degerim artmıycak die cok korkuorum rabbim korktuguma ugratmaz inş bende görürüm bebişimn kesesini :)

bnde korkmuştum canm gözüm kanlandı ilk değrden sonraki gideceğim günü beklrken ya düşerse die

aynn bende öleyimm ya dakka bası tuvalete gıdıorum bişe varmı dıee kasıklarım agrıo belım agrıo normalmı acaba aynı adet olcakmısım gıbı

aynn bende öleyimm ya dakka bası tuvalete gıdıorum bişe varmı dıee kasıklarım agrıo belım agrıo normalmı acaba aynı adet olcakmısım gıbı

olumlu ol sen hayatım hayırlısı ama değr gözüküo sonucta 0 cıkmamışki hem aklına getirme adet olma konusunu

olumlu ol sen hayatım hayırlısı ama değr gözüküo sonucta 0 cıkmamışki hem aklına getirme adet olma konusunu

tmm öyle yapmaya calısayım ptesı gunune kdr nası dayancam bıde ögleden sonra cıkıo sonucc poffff degerım kac olcak acaba inş çok çok çok artar 1000 leri bulurmuki

kızlarr bende bugun beta hcg yaptırdım adetım 2 gun gecıktı sonuc 0,5 cıktı sonradan cıkma durumu falan olabılırmı

Canım bende pazartesi yaptırıcam kan testi ama benimki bugün 6.gün gecikeli pazartesi 8.gün olcak daha hiç gitmedim dr.a hemde çok uzun zamandır beklediğim halde:)2.gün evde test yapmıştım çok çok açıktı emin olamamıştım yani o zamanlar benim değerler belkide senden bile azdı. Öbürgün koyulaştı sonra daha çok koyulaştı yani büyük ihtimalle yükseldi şimdi ikiside aynı koyulukta çıkıyo. Bakalım pazartesi öğrenicem Allah kısmet ederse. Nasıl geçircez bu haftasonunu bilmiyorum inşallah ikimizinde bebişleri sağlıklıdırlar sıkı sıkı tutunurlar annelerine herşey Allahtan canım kaderde ne varsa o yaşanacak stres yapıp kendimizide bebekleride üzmeye gerek yok Rabbim yardımcımız olur hayırlısıyla.

Benim 2-3 gün akıntım ve regl ağrım oldu arada bir şiddetleniyodu ama olmadım şimdi bişeyim kalmadı. Ama hiç gebelik belirtimde yok. Belki erken ama burda çok okudum yok regle 1 hafta kala başlamış şu olmuş bu olmuş tereddütte kalıyorum. Kasık ağrısı batma falan hiç olmadı sadece bel ağrısı oldu geçti. Göğüslerim çok az dolgunlaştı pek acımıyolar regl zamanı gibi yani anormal bi durum yok. Mide ağrım oluyo gaz mı nedir emin diilim bazen hafif bulanıyo ve iştahsızlık oluyo ama çok nadir yani bazende çok acıkıyorum bide baş ağrısı ve yorgunluk hissi oluyo bazen hepsi bu yani ama normalden farklı bişe hissetmiyorum ya hatta regl dönemi çok sinirliydim tamam olcam diyodum ama olmadı hayırlısı artık ama hiç hamile gibi hissetmiyorum o yüzden hala test yapıyorum:)

aynı belrtiler bendede oldu ve benm ayaklarım cok üşüdü hiç ısınmadı bir haftadrlı ve kasıklarım blım hala suan bile ağrıo ara ara kasıklarıma ve belime ani agrılar girio buda korkutuo benii :26: bnmde ilk yaptıgımda belli belirsiz cok silikti dün gene yaptm ilk yaptıgıma göre daha belirgindi ama gene kıpkırmızı degildi :44:

Merhabalar ben perşembe günü yaptırdım 62.9 çıktı dün yaptırdım 523 çıktı 2-3 gün sonra bidaha yaptırıcaz 1500 ün altında ultrasonda görünmezmiş, inşallah bebişlerimizin kalp atışlarını duyacağımız günleri de görürüz. Hayırlısıyla sağ salim kucağımıza alırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…