HCG Degerini yükseltmek icin birsey yapabilirmiyiz?

genckiz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2010
1.255
201
Günaydin Hanimlar
ben yaptigim testlere bakilirsa hamileyim, kan aldirdim düsük cikti. Doktora göre 5 haftalik hamileyim fakat bende bu ay sanki yumurtalama biraz gecikti gibi akintilarimi takip ettigim kadariyla. Yani gec döllenme olmus olabilir. Tabi bu benim tahminim...

Degerimi ölctüler sadece 30 cikti. Ilk testimi kani almadan dört gün önce yapmistim. Testi yaptigimda ikinci cizgi silik cikti. Yani testi yaptigimda HCG 7,5 du ardindan iki gün sonra tekrar idrar testi yaptim yine silik cikti. Ordada hesaplara göre HCG 15 olmali ki Pazartesi 30 olabilsin. Bildigim kadariyla hep ikiye katliyor degilmi HCG degeri?

Ama beni düsündüren testi yaptigim gün 7,5 HCG olsa test positif cikmazdi öyle degilmi? Yoksa benim degerimmi artmiyor? 30 cünkü cok düsük bildigim kadariyla…Doktora göre 5 haftaligim buna görede 30 HCG cok az degilmi? Ayrica Gec döllenme olduysada bu sefer HCG degerleri uymuyor tam olarak... anlayacainiz yukari tükürsem biyik asagi tükürsem sakal.

bu arada bende akinti falanda yok hala adet görmedim ve kuruyum arada bir beyaz renkte affedersiniz sümük gibi birsey geliyor ama okadar...Normalmi bu?

Belirti olarakta meme uclari hassaslasti ama cok asiri degil kizarma ve yanma var dokununca aciyor. Karin altinda kramplar var batmalar vs. ama agir agri degil. Son adetim 5hafta önce oldu ve gecikelide 5 gün oldu eger yardimci olur tecrübelerinizi paylasirsaniz sevinirim. Simdiden tsk ederim

Doktorun beta hcg 30 ken 5 haftalık gebelik demesi saçma bir durum. Son adet tarihine göre 5 haftalık olabilir önemli olan ultrasonda kaç haftalık çıkması.çünkü 5 haftalık gebelikte kese hatta kalp atışı görünenler var. beta hcg 30 ken kesin bir gebelikte var denemez iki güne bir iki katına çıkması lazım benim adetim 7 gün geçince 27 çıktı daha doktor 1-2 günlük çok yeni rahime yerleşememiştir dedi.zaten sonra kimyasal gebelik oldu beta hcg 60 olunca kanamam başladı rahime yerleşemeden gitti senin ki inşallah sağlıklı bir gebelik olur

İnşallah canım ya ama pek ümidim yok allah büyük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…