Hcg değerim

Madme

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
826
301
31
Salı günü 51 olan hcg değerim bugün 41 Protestan aldım neden acaba kimyasal mı

Doktora gitmediniz mi? Bir de ölçümü aynı yerde mi yaptırdınız? Beta değerinin düşmesi olumlu birşey değildir malesef☹️

Büyük ihtimal kimyasal gebelik canım, sanırım progestan kullanmaman gerekiyorki rahatça vücut atabilsin.

Doktora gitmediniz mi? Bir de ölçümü aynı yerde mi yaptırdınız? Beta değerinin düşmesi olumlu birşey değildir malesef☹️
Aynı yerde taptırmadım ama düşük muhtemelen çünkü geçen hafta burada yaptırdım 25

Aynı yerde taptırmadım ama düşük muhtemelen çünkü geçen hafta burada yaptırdım 25
Progestan kullanmayın kanamayı bekleyin. Kanamanız olmazsa doktora gidersiniz doktor ne derse ona göre hareket edersiniz. Geçmiş olsun 🌺

Çok üzüldüm ya baya heveslenmiştim artışım da iyi idi başlarda

Aynı yerde yaptirmadiginiz için degerler farklı olabilir ilk nerde yaptirdiysaniz orda yaptirin ona belki 2 kat artiyordur içinizi ferah tutun umarım kimyasal gebelik değildir 🙏🤍

İlk burda yaptırdım 25 çıktı sonra özelde yaptırdım 51 çıktı sonra yine devlette yaptırdım 41 çıktı

İlk burda yaptırdım 25 çıktı sonra özelde yaptırdım 51 çıktı sonra yine devlette yaptırdım 41 çıktı
Ozelde yada devlette birinden yaptırmaya devam değerlerin o yüzden farklı çıkıyor yarin tekrardan kan testi ver sağlık ocağında neden yaptirmiyorsun?

İnş ama umudum yok çünkü ilk günkü sonuç ile bu aynı yerden bir haftada 25 sen 41 e

İnş ama umudum yok çünkü ilk günkü sonuç ile bu aynı yerden bir haftada 25 sen 41 e
Labara tuardan labara tuara göre çok değişiklik oluyor bir yerde yaptır 1000den küçük çıkarsa kimsasaldir gebelik olması için günlük 2kati artması gerekiyor kanaman yoksa üzülme folikasit kullan. Bide takma kafana nasipse rabbim verir

Kanamam yok doktor pazartesi tekrar ver dedi ama umutsuz konuştu

Arkadaşlar lütfen acil lütfen kafam cok karısık
Ben aralık 26 sı adet tarihim ve ocak 8 de çatlatma iğne vuruldum iğne vurulalı 16 gün oldu ve benım testlerımde hep çift çizgi ama silik gördüm kan verdim değerim 10.96 cıktı sonra tekrardan ertesi gün kan verdim değerim 6.96 cıktı değerde düşüş yaşandı sebebi nedir hamilelik varmıdır

X