Hcg Değerim 159.37 Kesin Hamilemiyim?

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
Kizlar Sonucu Dün Aldim Fakat Doktora Sorma Firsatim Olmadi Bugünde Izinliymiş Yine Soramadim.siz Bildiklerinizi Yazarsaniz Sevinirim.idrar Testlerim Pozitif.karindan Baktiğinda Gebelik Görünmüyor Dedi...

kessinn hamilesinn canım birkaç güne kadar görünür endişelenme.değerler 24 saatte iki katına çıkar.1000 olmadan ultrasonda gözükmez.tebrikklerr

canımm kesinn hamilesin.değerlerin bi kaç güne kadar 100 i geçer çünkü 24 saatte kendini katlaması gerekiyo.1000 olmadan da ultrasaonda gözükmezz.tebrikklerr cnm allah tamamına erdirsinnsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

merhaba kızlar....sizlere birşey sormak istiyorum...bugün 2.aşılamamın 12.günü ve kan testinde çıkarmış.geçen ay 13.günde regl olmuştum..........bu seferde hayal kırıklığından korkuyorum çok kızlar..........sizce kan testinde çıkarmı korkudan yoktur diye gidemiyorum ya..........sizce ne yapayım.....

Kizlar Sonucu Dün Aldim Fakat Doktora Sorma Firsatim Olmadi Bugünde Izinliymiş Yine Soramadim.siz Bildiklerinizi Yazarsaniz Sevinirim.idrar Testlerim Pozitif.karindan Baktiğinda Gebelik Görünmüyor Dedi...

canım kan degerın gayet normal suanda cok kucuk oldugu ıcın zaten karından gorunmez 6-7 haftalık oluncada vajınal ultrasonda gorunur hıc korkma a.s

tebrikler ya aklıma geldi ilk kan testinin sonucunu aldığımda değerim 15000 di gerçi benim adetim 3-4 gün gecikmişti..ve bu değere rağmen vajinal ultrasonda görmüştü.demekki ikiz diye bu kadar yüksekmiş o zamanlar şimdi dank ediyoo

CANIM TEBRiKLER.
BENCE DE KESİN HAMİLEİSN.
5. HAFTA DA KESEYİ GÖREBİLİRSiN.
6.HAFTADA DA BEBİŞİNİ İNŞALLAH.

SEVGİLER...

Kizlar çok Sağolun Cevapladiğiniz Için Ama Aklim çok Karişik.ben En Son 13 Eylülde Hastalandim.son 3-4 Aydir Da 40 Günde Bir Hastalaniyordum.buna Göre Son Adet Tarihimden Itibaren 48 Gün Geçmiş.(kasimi Saymazsak)yani Adet Tarihimi Bir Hafta Geçmiş Oluyor.testte Bi Kaç Gün öncesine Kadar Silikti Ama şu An çok Net çikiyor çizgi.ee O Halde Sizce Ben Ne Kadarlik Hamile Oluyorum????

Canim O Hesaplayicilara Göre 7 Hafta 5 Günlük Hamile çikiyorum Fakat Dediğim Gibi O 28 Günde Bir Adet Görenler Için Benimki 40 Günde Bir..o Yüzden Uyumlu Değil.bi Kere 7 Haftalik Olsa Kan Değerimin çok Daha Fazla Olmasi Gerekirdi Değilmi?

BENiMDE REGLİME GÖRE 6+0 OLMAM GEREKİYORDU.
DÜN ULTRASONDA 6+3 ÇIKTI.
EN KESİN SONUCU ULTRASONDA GÖRÜRSÜN.

canım bencede hamişsin benimde 5-6 haftalıkken bile vajinal ultrasonla görebilmişti.bu arada egemen büyüydü meleğin maşallah

Saol Cnm Sen De Büyüyosun Ne Kaldi şurdaaaa.hayirlisiyla Al Meleğini Kucağinaa Inşallah

Kizlar Hastaneyi Arayip Başka Bi Doktorla Görüştüm Değerin çok Düşük Sonra Gene Gelip Kan Testi Yaptir.hastaliğinin üzerinden çok Geçmiş Değerinin Daha Yüksek Olmasi Gerekirdi Dedi.ptesi Bi Daha Gidicem Benim Için Dua Edin Herşey Yolunda Olsun.diş Gebelik Yada Kimyasal Gebelik Ihtimalinden çok Korkuyorum...

Canım sen içini ferah tut ben öğrendiğimde değerim 20 idi adetimi 1-2 gün geçmişti bir de adetime çok yakın hamile kalmıştım senin adetinin üstünden kaç gün geçti ?

X