HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

canım allah bir avazda kurtarsın
kayranın odasını çok beğendim iyi günlerde kullansın resimlerde boll bol çok ayrıntılı gördüğüm en güzel odalardan

HİDENİSKO EŞOFMANLARA BAYILDIM :)) ÇOK BiTİRİM DURUYORLAR.
ERKEK BEBEKLERDE BAYILIYORUM BÖYLE KIYAFETLERE...

BERENO ODANIZ SÜPER UYUMLU OLMUŞ, HERŞEY DÜZENLi YERLİ YERİNDE...
ALLAHIN İZNİYLE YARINDA BEBİŞİN KUCAĞINDA OLACAK.

ÇORUMLU SENDE HERŞEYİ KENDİNE STRES YAPMA...
BU SENİN 2. BEBiŞİN, ÇOK HAZIRLIK YAPAMAMAN NORMAL.
OĞLUŞUNUN BAZI EŞYALARINI KIZINA DA KULLANIRSIN.
GERÇEKTEN ACİL OLAN İHTİYAÇLARDA, ÖYLE BİR TAMAMLANIRKİ SEN BİLE ŞAŞARSIN.

HERŞEY GÖNLÜNÜZE GÖRE OLSUN KIZLAR.a.s.a.s.

berenocum odanıza bayıldım canım çok harika olmuşşş güle güle yatsın kayra bebek inşallahhh yarın doğumun ne kadar güzel kavuşuyosun oğluna darısı bizlere inşallahhh

Berenocummmm coooooook güzel bitanem odasi ... güle güle kullansin bebisin odasini :asigim:

Berenocum odanız çok güzel olmuş. bebişinle mutlu sağlıklı huzurlu günler geçirmen dileği ile. İyi günlerde kullanın.

ilk ben gördüm kızlar kayra beyin odasınılülülülülülü

benden onay alındı ve koyduk resimleri dedim kızlarda begenicektir hepiniz cok begenmişsiniz :teytey:
anacım önce herkez benden bir onay alsın artık kendimi buranın sorumlusu hissettim yahu :roflol::roflol:

Ayy berenoo ben de daha yeni gordum odanızı bayıldım bayıldım ne kaaa zevklisin oylee..Allah bebişini saglıkla kucagına almayı nasip etsin hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

BERENOCUM OGLU$UNUN ODASI MÜKEMMEL OLMUS, COK GÜZEL COK ZEVKLI DÖSEMISSIN, HELE O DUVARDAKI SÜSLERLE BESIGINE BITTIM, HERSEY COK UYUMLU, DOLAPLA UYKU SETI AYNI DESEN FALAN SÜPER YANI ELLERINIZE SAGLIK. GECELERI MISIL MISIL UYUSUN BEBEGIN.GÜNDÜZLERIDE CIVIL CIVIL SESLER CIKARTSIN ANNESINEE...MASALLAH, ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN, NAZAR BONCUGUNU ASMAKLA COK IYI DÜSÜNMÜSSÜN. HEPINIZ ASIN KIZLAR

GÜZEL TEMMUZ ANNELERI ALDIKLARINIZ/HAZIRLADIKLARINIZ COK GÜZEL MASALLAH HEPINIZ COK ZEVKLISINIZ..

ALAMAYAN ARKADASLAR, ÜZÜLMEYIN SAKIN, HER BEBEK RISKIYLA GELIRMIS. SIZ HIC MERAK ETMEYIN. YAVAS YAVAS HERSEY OLUR. ZATEN BIR SÜRÜ HEDIYEDE GELICEKTIR....

HEPINIZI VE ICINIZDEKI KIPIRTIYI ÖPTÜM

yazmayi unutmusum. berenocum yarin allahin izniyle hayirlisiyla yavruna kavusacaksin...ne güzell... insallah hersey cok güzel gecer ve cabucak ayaga kalkarsin...

NIKE BEBEK AYAKKABI LAME&PEMBE 49,50 YTL

KIZIM İÇİN SİPARİŞ VERDİM. 1 HAFTA İÇİNDE GELECEKMİŞ.

senace cok guzel canim gule gule giymeyi nasip etsin rabbim insallah :teytey:
bende adidas aldim gordun mu aslinda pek marka seyi degilim ama ne bilim icime guzel gozukdu aldim
16 euro muydu neydi indirimle hehehehehyerimseniben
ogluma da aldim ayakabi kizima da alirim
ama bole seyler cok yakisiyor bebislere yaaaaaaaaa:asigim:

senace çok şıkk allahım yarabbim minnacık bayıldım
güle güle giysin kuzucuğun...

corumlu adidas o kısakollu tulum çok güzell
pembeli pembelii
bulursam bende alcam 1 taneyerimseniben

he vallaha onu daha alamadim ki malesef ama alcam hehehe biraz dusunmeye basladim indirimlere az kaldi o zaman alcam yari fiyati olur hem ogluma bi sey alirim hemde kizima onu alcam insallah

kızlar aldıklarınızı güle güle kullanın .. ben de kızıma kendi nike ayakkabımın ufağını alayım da ana kız giyinelim sen nerden netten mi aldın senacecim pek bi güzel bide ayakkabı numarası kaç aldın...a.s.a.s.a.s.a.s.

NIKE BEBEK AYAKKABI LAME&PEMBE 49,50 YTL

KIZIM İÇİN SİPARİŞ VERDİM. 1 HAFTA İÇİNDE GELECEKMİŞ.
Çok tatlıymış,iyi günlerde kullansın prensesin.

Bereno odanıza bittim.Harika olmuş.Maşallah ellerinize sağlık.
İnşallah doğumunda çok kolay geçer canım,hayırlısıyla oğlunu kollarına alırsın inşallah.darısı bizlere de olsun.

Son düzenleme:
berenocum hakikaten odanın tek eksigi kayra bebek olmus :)
cok guzel cok zevkli..mavis mavis..yerim ben onu :))

senace bu ayakkabılardan bende istiyorum ama numatasına nasıl karar verdin ki..
hangi siteden siparis verdin ve de ??
cok begendim..

senacecim ayakkabılar çok hoşş cnm minnacık ii günlerde giysin inş bebiş...

Kızlaar hazır hiden sormusken netten alısveriş yapanlar hangi sitelerden ne aldıklarını yazsalar da baksak..Kıyafet aldıgınız yerler nereler mesela bide malı nasıl oluyoo

KIZLAR AYAKKABILARI BEĞENMENİZE SEVİNDİM.
BEN 21 NUMARA ALDIM.19,5 NUMARADAN BAŞLIYORDU.
İÇİMDEN O NUMARAYI ALMAK GELDİ ve ÖYLE YAPTIM.
ALIŞVERİŞ YAPTIĞIM SiTENİN ADI www.joker.com.tr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…