HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

resize image var canım 320*240 yazıyordur sen onu 640*480 yap ve yanındaki kutucugu işaretle resize imageyi yani sonra resmini yükle cıkan linkte alttan en baştakini buraya kopyala

ummarım anlatabilmişimdir

hidencim saglikli gümlerde takin canim ..

banada herkes biseyler alma derdinde :)) aciyolar sanirim :roflol:
esimin zevki benimkinle pek uyusmuyo :))) bende onunla cikip kendim seceyim diorum.. ne almak istiyosa o söylesin ben seceyim..
takmicaksam nie o kadar para ödesin dimi ..

ewt canım bencede benim esim burda degil, ben gittim begendim su kadar dedim begendiysen al dedi kocisim sagolsun..

annemde kendin begen ben odeyeyim dedi..ben huysuzum o konularda onyda kendim begendim annecigim odedi

kayın validem kendi begenicekmis, ben gosterdiim bi kac model boyle istiyorum diye..bakalım

benim garibimde ne alıcam diye düşünüyor bende takılarda aa bu güzelmiş şuda hoşmuş falan diyorum belkide begendiklerimden biri gelicektir bana :dance:

febi canım çook güzelmiş bebeğinin mobilyaları hidenisko sen de güle güle kullan hediyelerini
adasucum çook güzel eminim bitince daha da güzel olacak biraz boncuk kurdele gibi şeylerle renklendirirsen daha şirin olur bende kendim yapmıştım tekrar koyayım fikir olur belki yapmak isteyenler için....
a.s.a.s.a.s.

hidennisko yapmışsın evet :dance: daha iyi olmuş böyle

u2remcim sende baby yazan yere kızının ismini yazsana :uhm:

ne demek şekerim bizim icinde böylesi güzel oldu Şeniz

yaa yarın eminönüne gidicem kızıma kapı süsümü alsam ne kadardır orda fiyatlar acaba kızlar eminönünden alanlar ne kadar fiyatlar paylaşırsanız sevinirimmm

hidennisko yapmışsın evet :dance: daha iyi olmuş böyle

u2remcim sende baby yazan yere kızının ismini yazsana :uhm:

evet cnm ii olurdu ama baby yazan yer kumaştan harfler yapmıştım şubat ayında ismi daha belli değildi bizim hanımefendinin... bende nette buna benzer bişey görmüştüm ondan etkilendim

bak nette gördüğüm buydu...

arzucum ben kapı süsünü eminonunden aldım 20 ytl ye
kapalıcarsıdan yokus asagı inerken solda saglam giyim sanayi düet collection diye bir yer
kartında adres soyle yazıyor:mahmutpaşa yokuşu no:143

kurukahveci mehmet efendinin sokagında bir sürü var bebek malzemeleri orada 15 ytl ye de var, 30 a da
ama ben bunun kadar guzelini gormedim hiç :)))

Son düzenleme:
olsun cnm buda güzel sende az marifetli degilmişsin yani :dance:

FEBİ ODANIZI GÜLE GÜLE KULLANIN
KOMPLE RESMİNİ DE MÜSAİT OLDUĞUNDA ÇEKERSENİ BAKMASI DAHA ZEVKLİ OLUR :)) :1hug::1hug:

HİDENİSKO CANIM TAKILARINI GÜLE GÜLE KULLANIN.
BEĞENEREK ALMAN BENCE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.
AMA BEN KENDİMDE SEÇSEM, O GÜN TEKRAR JESTLER BEKLERİM. ( Fazla aç gözlüyüm değil mi ? :roflol: ) :1hug:

BEN ANNEMİN, BABAANNEMİN, DEDEMİN ve HALAMIN BENİM İÇİN ALDIKLARI HEDİYELERİ BİLİYORUM.
EŞİMiN NE ALACAĞINI HENÜZ BİLMİYORUM.
AMA BUGÜNLERDE ANNEMLE SÜREKLİ KAŞ GÖZ HALİNDELER :))
EMiNİM O DA ZEVKLİ BİRŞEY ALACAKTIR.

KIZLAR TEK EKSİKLERİMİZ BEBİŞLER.
ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLA DOĞSUNLAR...

BU ARADA KIZLAR EMİNÖNÜNE GİDERSENİZ, ORADAKİ MALZEMELERİ GÖRÜNCE SÜSÜNÜZÜ KENDİNİZ YAPMAK İSTEYECEKSİNİZ EMiNİM.

kesinliklee yaa.bebişlerimizden önemli değil hiç bişey.mesela ben eşimden yeni bi oturma gurubu istedim doğum için.ama şimdi değil bebişimizin 40ı çıkınca alıcaz.maddiyat doğum felan yüklenmek istemedim adamcağızabiraz tuzluda.şimdilik bi yüzük beğendim onu istedim.kızıma künye alıcak.annem bana kolye aldı biliyorum adımı yazdırmış.bakalım almancı kaynanam ne yapıcak..oda geliyo 10 gün sonra.şaka bi yana da ne feneyız demi herşeyden bi karımız varr.

febicim odana bayıldım cnm çok güzeller güle güle kullan inşallah canım
hidencim hediyelerin çok güzel canım ii günlerde tak inşallah ....

eee olcak artik o kadar birak alsinlar tabiii
9 ay karnimizda tasiyoruzjeyyar

ya kıslar birde bugun chicconun günes koruyucu spreyini aldım ama pisman oldum sanki
sıkıyorum pütür pütür birseyler var sanki icinde tam dagilmiyor gibi
bozuk olabilir mi
irembebe den aldim aslinda ama sebamed istiyordum ve hic icime sinmedi
fikri olan kullanan varmi
nedne oyle pütür pütür bozuk mu ki

bunun 40 faktörünü aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…