HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Kızlar aslında tam bitmedi dışarı cıkamadıgımdan malzemede alamadım belki mukavadan yapmış olsam daha güzel olurdu daha degişik malzemelerle daha iyi yapardım ama elimdeki malzeme ve evimde ne varsa anca bukadar oldu daha boncukluycam edicem işim bitmedi bu kaba taslagı bitirince tam yine resmini eklerim
aslında sadece yazı olarak kapıya asıcaktım ama dedigim gibi karton hoş durmadı bende tülün icine sokup kapıya asmaya karar verdim tam belli olmuyor resimde yazıların renkleri ama idaren edin :)

Kızlar kızımın hava nemlendiricisi geldi şimdi kargodan :dance:

oh oh ne marifetlisin yahu
ellerine saglik vallaha helal olsun
hava nemlendiricen de gule gule kullan hayirlisi ile
nerden aldin kaca aldin ? :)

kızlar şimdi kulanıyorum manyak bişimiş bu yaa cok güzelmiş valla bayıldım odanın havası degişti ayy bide gece lambalı süperr :dance:

febii odaniza bayildim canmmm .. cekmisken komple cekseydin ya kapi pencere :dance::asigim:
arzuu kendini asmissin canim .. harfler harika olmus .. ama sen onlari tek tek kurdelemicekmiydin?

almak lazim aslinda bi nemlendirici .. ama battik battik efe bey yüzünden :roflol:

bu hava bilmem ne seyi ne ise yariyor ki kaca mal oldu ?
aman yahu ben de hic bi sey bilmiom ha ((

corumlucum bebişlerin bazen burnu tıkalı olur nefes almaz yaa bu rahatlatıyor ve oda ısı nemini dengeli bir derece tutuyor cok araştırdım en iyisi bu geldi vallahi süpermiş
tahmin ettigimden de iyi cıktı ben bile daha rahat nefes aldıgımı farkettim şimdi ohh bee:teytey:

hepsiburadadan aldım ben 48,99ytl.

daha pahalılarada var ama okadar para vermeye gerek görmedim ve cogunda bu özeliklerden biri veya ikisi olmuyor
bunda ıon özeligi gece lambası ki cok şık kızımın odasında cok güzel olucak odanın nemini sıcaklıgını gösteriyor

febii odaniza bayildim canmmm .. cekmisken komple cekseydin ya kapi pencere :dance::asigim:
arzuu kendini asmissin canim .. harfler harika olmus .. ama sen onlari tek tek kurdelemicekmiydin?

sagol canım öyle yapıcaktım evet ama mukkava olsaydı daha sert durur daha iyi durudu ama dışarı cıkamadım o yüzden evde kartonla yaptım kurdele denedim yakışmadı aman buda böyle olsun
renkleri canlı kızlar resimden öyle gözüküyor daha süslemedim bu en sade haliii..:asigim:

bunun aynisi magazada var ben gordum yalan solemeyim 50 euro muydu yoksa daha az miydi
ama gercekten ise yariyor mu ki
ay ben cok saf kaldim ya
bana gene biseyler oluyor kizlar
gene aglamaya basladim ay sabir sabir selametttttttttttt

adasu güle güle kullan canım ben de düşünüyorum böyle bişey ama askito nun dediği gibi battık resmen ilerde belki çok ihtiyaç duyarsam alırım diyorum.. kapı süsünü çok iyi seçemedim ben , tamamlanınca kapıya as bir de öyle görelim , eline sağlık.. ben hazır almıştım kapı süsünü..

askito detaylar tamamlanınca ilerde tam bir fotoğraf koyucam cnm.. beğenmenize sevindim , öpüldünüz....

arzucum kapı susun coook guzel olmus ama renkler zayıf kalmıs..işleyeceksen soyle çingene pembesi falan yap...buhar makinesi benimkinin aynı bebegin cinsiyeti belli olmadan once kutuyu acmadan almistik ne cikarsa bahtimiza diye ogluma pembe cikti :)))

febicim senin odan da coook guzel olmus..gule gule kullanin

corumlucum kıs ne o oyle hapis gibi ben sevmedim yer minderini..ama sallanan ana kucagin cok guzel..gule gule kullanin..

ve gelelim bana....bugun dogum hediyelerimi almaya gittik..annem inci set aldi..esimde 5 tas pırlanta yuzuk..walla Ege masraf cikardi diyodum ama, oglusumun harcadigi paranin kac katini harcadik bugun bana ..ama cooook guzel hepsiiiiiiii

ogluma da kapi susu aldim..

yuzugum..

bunlar ogluşumun kapı susleri

inci setim

bunun aynisi magazada var ben gordum yalan solemeyim 50 euro muydu yoksa daha az miydi
ama gercekten ise yariyor mu ki
ay ben cok saf kaldim ya
bana gene biseyler oluyor kizlar
gene aglamaya basladim ay sabir sabir selametttttttttttt

biz herşeyimizi aldık ohh be bitti dedik bir arkadaşımın doktoru bebegine önermiş hava nemlendirici alın bu sıcaklarda evin nem oranı yükselir cocukların burnu tıkalır o acar demiş ve almış cok rahatız dedi bizde dedi cünkü kaloriferli evlere mutlaka gerekiyormuş onlarda rahat nefes almaya başlamışlar hatta kocası artık horlamıyormuş bile sırnaşık şey

bizde ilk başta gercekten işe yararmı diye cekinerek aldık ama cok araştırdım ve bunda ıon ve gece lambası olması almamdaki büyük etkenlernden biri neden cünkü tüm bu özellikler sadece bu markada var neden tonlarca verip sadece hava üfleyen bir makine alıyım dedim hem gece lambası olarakta kulanırız diye aldık ama denedim şimdi halada calışıyor valla ben cok begendim eminim eşimde akşam geldiginde cok begenicek tavsiye ederim...:sm_cool:

hıdesinkocum güle güle kulan inş. dogum günün hediyen hee dogum günün kutlu olsun cnm Şeniz ama resimleri büyük koysaydın daha iyi görürdük yaa :dance:

bakalim bi once su sorunlari halledem
su kafayi yemegi birakip param gelsin alirim belki bi bakim kac liraymis bizim burda
gule gule kullanin canim benimm

hidennisko oooooooooo vay be takilar ha gule gule takin insallah
cok guzel gozukuyor vallaha
kapi susun de guzelmis gule gule kullanin insallah

hidencim hediyeleri götürmüşün maaşallah kız... hadi eşin alıyor senin annene alman gerekmez miydi o da sana almış.. güle güle tak , hepsi de şahane bakalım bize ne gelecek en fazla bir bilezik bekliyorum :))

walla neler cektim ben bu cocugu tasırken..istemedim ama herkes bana birseyler alma yarısındalar :)
adasucum ben resimleri nasıl buyuk koyacagımı bilmiyorum
ne yapmam lazım, imageshack ten yuklum ama ne seciliyor boyutta nereyi kopyalıyosun

eh bakalim bizimki ne alcak bana bilmem artik birinciye hastanede gul getirdi degisik degisik renklerle
artik baska bi sey de hak ediyorum degil mi ? fisfisfis
adama ikinciyi verdik haha her neyse ben bi sey istemem vallaha tek sagligimiz yerinde hayirli evlatlar nasip etsin rabbim hepimize
ama tabi alsa da hayir demem hani
:asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…