HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

sabirsizlikla odayi bekliyoruz hepimiz resimleri cekin de koyun bidisim
oglun egen
hayirlisi ile saglikla odasinda yasasin insallah
hayirli olsun odaniz

annemlerin bahce komsusu var onlar habire cagiriyor gel hadi cay icelim abiler cok iyi ama iste
gel hadi merkez yaptik gel ye
gel sohbet edelim
nerde kaldin bugun gelmedin
hergun aramazsalar deli olcaklar sankim
hic demiolar esi hamile bi sey oldu mu diye yada bunlar bi yere gidiyor mu diye
ya aslinda buna kizmiyorum sadece bahceden cok gec geldigi icin kiziyorum
bu da bes alti aydir bole delircem
hic esim de demiyor gel hadi dolasalim
gel gezelim beraber bi seyler yapalim diye deli ediyor beni iste
bende bilmiyorum artik anasinin ismini koysam mi koymasam mi kafam iyce karisti
deli edio beni deliiiiiiiiiiii
disi de agriyor simdi bahceye gitmis bey efendi uyuyomus bahcede beni kaldir saat uc de diyo ehliyet dersine gidecem diye bende sinirlendim kapadim telefonu
ne yaparsan yap diye ufff yoruldum be ay

ayy canım kocan gidiyo peki sen gitmiyomusun o bahceye ne canım o öyle insanın moreli bozulur ayıp eşinin yaptıgı aaa dün bizimkide evde durmak istedi bende dışarda gecede gec saat olunca cıkamadım haliyle ama duygusal olarak cok kötü oldum icimde fırtınalar koptu ve sinirimden hüngür hüngür agladım birazda hamilelik piskolojisi sanırım eşimde agladıgımı görünce sarıldı bana agladı hadi cıkalım bu kadar daraldıgını bilmiyordum dedi bide yaa daralıyorum diyorum işte nesini anlamıyorsun dimi ahh bu kocalar klava: canıma deysin akşam peşimde dört döndü meyve tabakları hazırlamalar etmeler bugünde para aldım elinden cok begendigim bir canta vardı onu alıcam bide polaristen sopar bir terlik alıcam hastane cantasına koymak icin üst baş bakarım kolye tarzı şeylere bakarım eşim işten cıkmadan 1 saat önce evden cıkıp ıvır zıvır alışverişlerimi yaparım öyle rahatlarım bari napayım :dance:

Kizlar Hepiniz Aldiklarinizi Güle Güle Iyi Günlerde Kullanin Sağlikla Gelir Bebeklerimiz Umarim:) Kocalarinizi Hiç Takmayin Kizlar Onlarda Beklemekten Sikildilar Bebekler Doğsun Asil O Zaman Onlarda Değişecek Bizde:)ayrica Lohusalik Dönemi Daha Da Duygusal Geçiyormuş Yani Bunalimli Arkadaşlarimdan Biliyorum Allah Yardimcimiz Olsun Bizim Ve Eşlerimizin

kızlar herkes aldıklarını güzel günlerde kullansın....çoook şeker hepsiiii çooookkkk...

Çorumlucum, Kocana kızıyonda anasının ne günahı var.... Bak onlar senin babanın ismini koymuş, Sende annesinin ismini koy.. Kocanıda takma kafana.. O bir yere gidiyorsa sende al oğluşunu git bir yerlere, Hatta eve ondan sonra gelde aklı başına gelsin.:içelim:

Kızlar herkesin aldıkları çok güzel.. İyi günlerde kullansın bebeişleriniz. Bizimde odası geldi.. Ama herşeyi tamamlansın o zaman fotoğraflarını çekip koyacağım...

ayy kızlar kaç gündür girip bakamıyorum ve okuyamıyorum.gezmekten.
sokaklarda dogurcam bu gidişle
ama evde oturunca daha bi agrım oluyo
yürüyüş iyi geliyo cok.
bıdışım iyi günlerde kullansın bebişin odasını inşallah
şaka bi yana az bi zamanım kaldı ve bu gece cok kötü bi rüya gördüm.
kızım karnımda ölüyodu ve kürtaj oluyodum.
bi uyandım kızlar rüyaymış ama baktım benim kız oynamıyo.
normalde uyanırım onun oynamasına.yarım saat onu oynatıyım diye ugraştım anca kıpırdadıda geri gene dalmışım
ama sanki gercek gibiydi cookkk kötü oldumsenağlamasenağlamasenağlama

bıdışım odan hayırlı olsun canım en yakın zamanda resimlerinizi bekliyoruz
serincecim allah korusun canım insan çok etkilenio rüyalardann allah göstermesin canım artık bu saaten sonra hep böle rüyalar görürüz herhalde ya bişi olduğunu yada doğurduğumuzu insanın kafasında ne oluosa onu görüyo bilinçaltımıza yerleşio herhalde sürekli onların sağlığını düşündüğümüzden olsa gerek..

Çok teşekkür ederim kızlar.... serincecim rüyalar tersine olur.. İçini ferah tut. Stres yapma...Bebişini üzme

SERİNCE ÜZME KENDİNİ ve BOŞUNA STRES YAPMA ALLAHIN İZNİYLE ALACAĞIZ KUCAKLARIMIZA...
SONA YAKLAŞTIKÇA STRES YAPMAMIZ NORMAL, FAKAT BU DURUM BEBEĞİMİZİ ETKİLİYOR.
BUNU HEP AKLIMIZDA TUTMALIYIZ.

Of Of Yok Mu Bu Rüyalarrr
Bende Gün Içinde Ne Yaşarsam Muhakkak Rüyama Giriyo Gece Yatarken Doğumu Falan Düşünüyorum Her Defasinda Ya Doğum Yapiyorum Yada Onunla Alakali şeyler
Yani Uykumun Her Saniyesinde Rüyalarla Boğuşuyorum
Ama Kizlar çook Normall Takmayin Kafaniza

kızlar rüya olayı doğumu yaklaşan her anne adayında oluyor galiba..
ben kac gündür aglayarak uyanıyorum
simdi izmirdeyim doktorumdan uzakta,burda dogururum diye korkuyorum :))

bıdışım sana birşey soracagım,allah korusun olur da burada dogurursam en iyi hastane ve en iyi kadın dogumcu kim izmirde??? :)))

kızlar bıde bende horlama başlamıs ya uykuya dalınca oluyo ben yarı uyanık oluyom ama horluyormusum ben hıssetmıyorum tabı kociş diyo kı aşkım horluyorsun bede hadı be ne horlaması ben daha uyanıgım dıyom guluyo basna

bidisim anasinin sucu var da neyse bosver
hic istemiyorum
kendi koydu esim babamin ismini ben istemedim ki yalvarmadim da
ben cocuk tasiyorum sanci cekiyorum dogururuorum ama
isim falan koyamicam mi benim hakkim yok mu (((

dolabımızı yerleştirdik kızlar

arabamız

saatimiz

:teytey::dance::teytey::dance::sm_cool::sm_cool

inanmıyorum kız sana o dolap tıka basa dolu:1shok: ayy maşallah

dolabımızı yerleştirdik kızlar

arabamız

saatimiz

:teytey::dance::teytey::dance::sm_cool::sm_cool

CANIM NE GÜZELDE DİZMİŞSİNNN NE KADARDA ÇOK ŞEY ALMIŞSIN CANIM YAA BENİMKİLER BUNLARIN ÜÇTE İKİSİ KADAR YOKKK ALLAH GÜZEL GÜNLERDE KULLANDIRMAYI NASİP ETSİN CANIMMM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…